ماجرای بیهوش شدن مهمان شبکه ورزش + فیلم

به گفته روابط عمومی شبکه ورزش، مهمان برنامه، معلم نمونه کشوری در سلامت کامل است.

بعد از بیهوش شدن این مهمان، برنامه به سرعت قطع شد و شبکه ورزش تصاویر آرشیوی پخش کرد. به گفته روابط عمومی شبکه ورزش، مهمان برنامه به دلیل افت فشار، تعادلش را از دست داد و در حین برنامه زنده، روی زمین افتاد اما خوشبختانه مشکل حادی وجود نداشت و این معلم نمونه کشوری در سلامت کامل است. تهیه کننده و مجری برنامه به اتفاق مهمان برنامه فیلم کوتاهی را آماده کرده اند که در آن مهمان برنامه پیرامون دلیل به هم خوردن تعادلش توضیح می دهد. قرار است با پخش این فیلم در فضای مجازی درباره اتفاقی که حین پخش زنده برنامه در شبکه ورزش افتاد اطلاع رسانی شود.

وقتی این فیلم در فضای مجازی پخش شد، خیلی ها احتمال دادند کرونا دلیل بیهوشی ناگهانی مهمان برنامه باشد اما گفته می شود تنها افت فشار باعث شد تعادل مهمان برنامه بهم بخورد. به نظر می رسد دلیل اصلی افت فشار مهمان برنامه، روزه بود است.

الناز کوسلی: حالم خوب و مساعد است

الناز کوسلی، دبیر ورزش نمونه منتخب کشوری از شهرستان گنبد کاووس که صبح امروز به مناسبت روز معلم میهمان شبکه ورزش بود و این اتفاق برایش رخ داد خوشبختانه در حال حاضر حال مساعدی دارد. او در گفت و گویی کوتاه در این خصوص توضیح داده و از بهتر شدن حالش خبر داد:

“امروز میهمان یکی از برنامه های زنده شبکه ورزش بودم و به علت استراحت کمی که داشتم، دچار افت فشار شدم. در حال حاضر حالم خیلی مساعد و خوب است و  جای هیچ نگرانی نیست. از تمامی دانش آموزانم در شهرستان گنبد کاووس و همه همکاران و دوستانم که جویای حالم بودند تشکر می کنم و بازهم روز معلم را به همه همکارانم تبریک می گویم.”

 

 


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید