پ
آیفون تاشوی ۸ اینچی در راه است ( عکس )

آیفون تاشوی ۸ اینچی در راه است ( عکس )

مینگ چی کو ، یکی از معتمدترین تحلیلگران اخبار مرتبط با اپل ، روز دوشنبه ، ۳ مه اعلام کرد که اپل در حال کار بر روی راه اندازی یک آیفون تاشو ۸ اینچی است که به احتمال زیاد در سال ۲۰۲۳ رونمایی می شود. اپل ظاهراً در حال کار بر روی راه اندازی آیفون […]

مینگ چی کو ، یکی از معتمدترین تحلیلگران اخبار مرتبط با اپل ، روز دوشنبه ، ۳ مه اعلام کرد که اپل در حال کار بر روی راه اندازی یک آیفون تاشو ۸ اینچی است که به احتمال زیاد در سال ۲۰۲۳ رونمایی می شود.

اپل ظاهراً در حال کار بر روی راه اندازی آیفون تاشوی ۸ اینچی است. بر اساس گزارش های جدید ، این دستگاه که ادعا می کند از وضوح QHD + بر روی صفحه نمایش OLED انعطاف پذیر برخوردار است ، قرار است در سال ۲۰۲۳ معرفی شود. این جزئیات منتشر شده در روز دوشنبه ، ۳ مه ، توسط مینگ چی کو ، یکی از معتبرترین تحلیلگران اخبار مربوط به اپل بود. .

اطلاعات جدید مینگ چی کو نشان می دهد که اپل قصد دارد گوشی تاشوی جدید خود را با نمایشگر قابل توجه ۸ اینچی QHD + OLED قابل انعطاف در سال ۲۰۲۳ راه اندازی کند. اما نکته قابل توجه در این زمینه این است که ساخت این نمایشگر انعطاف پذیر به سامسونگ سپرده شده است نمایشگر ، زیرمجموعه سامسونگ. این اولین اطلاعات منتشر شده در مورد تاشوی آیفون نیست که مینگ چی کو تاکنون منتشر کرده است ، اما این گزارش جدید حاوی جزئیات بیشتری در مورد این گوشی پرچمدار است.

2599044 486 - آیفون تاشوی ۸ اینچی در راه است ( عکس )
این تحلیلگر همچنین پیش بینی می کند که اپل در سال اول خود بین ۱۵ تا ۲۰ میلیون دستگاه تاشوی جدید بفروشد. علاوه بر این ، به دلیل استفاده از محلول لمسی نانوسیم نقره ای TPK ، انتظار می رود گوشی جدید از مزایای بالاتری نسبت به فناوری Samsung Display Y-Octa نیز برخوردار باشد. ناگفته نماند که استفاده از قابلیت لمسی نانوسیم نقره ای همچنین “یک مزیت رقابتی بلند مدت” را برای اپل در بازار نمایشگرهای تاشو تضمین می کند. این گزارش همچنین اضافه می کند که این فناوری نمایشگر در آینده کاملاً رایج خواهد شد و این خصوصاً در مورد دستگاههایی که بیش از یک بار تا می شوند بسیار صدق خواهد کرد.

2599045 610 - آیفون تاشوی ۸ اینچی در راه است ( عکس )

نکته قابل توجه این است که مینگ چی کو معتقد است که اقدام سازنده آیفون برای گوشی های هوشمند تاشوی پرچمدار بعدی یک “ضرورت” است زیرا “چرخه جایگزینی عالی” را برای این مدل ها تقویت می کند.

این تحلیلگر پیش بینی می کند که اپل “برنده بزرگ” بعدی در زمینه تلفن های هوشمند تاشو خواهد بود. کو البته افزود که توسعه آیفون تاشو “هنوز به طور رسمی آغاز نشده است” ، اما این شرکت برنامه های خود را پیش می برد.


منبع
فرارو
کلیدواژه : آیفوناپل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید