پ
Marcelo

زنی که در نقش ناجی رئال و مارسلو ظاهر شد!

مارسلو مدافع چپ و کاپیتان دوم رئال مادرید ، برای بازی برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا ، به همراه سایر اعضای تیم توانست به لندن برود. مارسلو که تابعیت اسپانیا را به دست آورده است ، به عنوان شهروند مادرید برای ناظر ذخیره انتخابات مادرید کاندید شد. در حقیقت ، مارسلو به عنوان یک […]

مارسلو مدافع چپ و کاپیتان دوم رئال مادرید ، برای بازی برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا ، به همراه سایر اعضای تیم توانست به لندن برود.

مارسلو که تابعیت اسپانیا را به دست آورده است ، به عنوان شهروند مادرید برای ناظر ذخیره انتخابات مادرید کاندید شد. در حقیقت ، مارسلو به عنوان یک شهروند حق ترک شهر مادرید را نداشت ، بنابراین اگر ناظر اصلی مشکلی پیدا می کرد، مدافع برزیلی باید به حوزه های رای گیری جای وی شمارش کند. مارسلو امروز صبح به عنوان ناظر ذخیره انتخابات در صندوق های رای حاضر شد.

مشکل مارسلو وقتی برطرف شد که امروز زنی که به عنوان دومین ناظر ذخیره انتخاب شد ، اعلام کرد که آماده است تا جای مارسلو را بگیرد و اگر ناظر اصلی مشکلی داشته باشد ، مایل است جای مارسلو را بگیرد. فداکاری این زن به رئال مادرید و مارسلو کمک کرد تا بدون مشکل به لندن سفر کنند. اگر رئال مادرید بتواند به فینال لیگ قهرمانان اروپا برسد و مارسلو در آن نقش داشته باشد ، بدون شک رئال مادرید و زیدان مدیون فداکاری زنی هستند که به آنها کمک کرد!

برنامه رئال مادرید این بود که اگر مارسلو امروز نمی توانست با این تیم به لندن سفر کند ، روز چهارشنبه با جت اختصاصی او را به بازی با چلسی برسانند.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید