همکاری تسلا با نهادهای نظارتی چین

شرکت آمریکایی تسلا در پی برخی شکایات در مورد ایمنی محصولات و خدمات پس از فروش در چین ، همکاری خود را با نهادهای نظارتی افزایش داده است ، زیرا سازنده خودروهای الکتریکی دومین بازار بزرگ خود را هدف قرار داده است. تحقیقات موشکافی شده است.

این اقدام پس از ابراز نگرانی در مورد ایمنی مقرهای مستقر در کالیفرنیا در این خودروساز صورت گرفت.

طبق گزارشات در ماه مارس ، مقامات چینی ورود وسایل نقلیه الکتریکی تسلا را به مجتمع های نظامی ممنوع و استفاده از آنها را فقط به کارمندان شرکت های دولتی محدود کردند.

علاوه بر این ، تنظیم کنندگان چینی از تسلا به دلیل گزارش های مصرف کنندگان در مورد آتش سوزی باتری ، شتاب غیر منتظره و خراب شدن به روزرسانی های نرم افزاری شکایت کرده اند.

پیش از این نمایندگان تسلا در جلسات غیرعلنی با مقامات چینی شرکت نکرده بودند. جلساتی که در آن مقامات دولتی معمولاً موضوعاتی مانند سیاستها و استانداردهای صنعت را با شرکتهای جهانی و محلی ، اتحادیه های صنفی و اتاقهای فکر مطرح می کنند.

رویترز به نقل از برخی منابع گفت: مدیران تسلا اخیراً حداقل در چهار جلسه در موضوعاتی مانند ذخیره سازی داده های خودرو ، فناوری های ارتباطی زیرساخت های خودرو ، بازیافت وسایل نقلیه و انتشار کربن شرکت کرده اند.

گزارش شده است که این خودروساز برای به روزرسانی بانک اطلاعات سیاست های خود و توسعه روابط با انجمن های صنعت و مقامات ایالتی ، مدیران اجیر کرده است.


کلیدواژه : تسلاچین
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید