پ
بیل گیتس از همسرش جدا شد + عکس۴۱۵۶۴۱

بیل گیتس از همسرش جدا شد + عکس

شب گذشته ، همسرش ملیندا ، پس از ۲۷ سال زندگی با بیل گیتس ، یکی از ثروتمندترین افراد جهان ، تقاضای طلاق کرد. البته دو طرف توافق کرده اند که حتی پس از جدایی با خیریه بنیاد بیل و ملیندا گیتس همکاری کنند. این بنیاد در زمینه بهداشت جهانی کار کرده و گفته می […]

شب گذشته ، همسرش ملیندا ، پس از ۲۷ سال زندگی با بیل گیتس ، یکی از ثروتمندترین افراد جهان ، تقاضای طلاق کرد.

البته دو طرف توافق کرده اند که حتی پس از جدایی با خیریه بنیاد بیل و ملیندا گیتس همکاری کنند.

این بنیاد در زمینه بهداشت جهانی کار کرده و گفته می شود طی ۲۰ سال گذشته ۵۰ میلیارد دلار برای مبارزه با فقر و شیوع بیماری در سراسر جهان هزینه کرده است.

این زوجین در دادخواست طلاق خود اظهار داشتند که ازدواج آنها شکست خورده است اما آنها در مورد چگونگی تقسیم اموال مشترک خود توافق کرده اند. دادخواست طلاق در دادگاه عالی ناحیه کینگ سیاتل ثبت شده است ، اما هنوز جزئیات توافق صورت گرفته بین گیتس و همسرش فاش نشده است.

گیتس که اکنون ۶۵ ساله است و همسرش ملیندا ۵۶ ساله هستند و ۲۷ سال پیش هنگام استخدام ملیندا به عنوان مدیر تولید در مایکروسافت با یکدیگر آشنا شده و ازدواج کردند.

545641564 - بیل گیتس از همسرش جدا شد + عکس

این دو در بیانیه ای که به طور جداگانه در توییتر منتشر شد ، گفتند که پس از تلاش و تلاش فراوان برای حفظ رابطه ، تصمیم گرفته اند به ازدواج خود پایان دهند.

در بیانیه آمده است: “ما دیگر نمی توانیم در مرحله بعدی زندگی خود به عنوان یک زوج رشد کنیم و از خانواده خود می خواهیم در حالی که زندگی جدیدی را شکل می دهیم به ما وقت و حریم خصوصی دهند.”

این زوج دارای سه فرزند هستند که کوچکترین آنها اخیراً ۱۸ ساله شده است و بیلگیتس با دارایی ۱۲۴ میلیارد دلار در حال حاضر در رتبه چهارم لیست ثروتمندترین افراد فوربس در جهان قرار دارد.


منبع
فارس
کلیدواژه : بیل گیتسثروتمند
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید