پ
ویتالیک بوترین

مخترع اتریوم یک شبه میلیاردر شد + عکس

با افزایش نجومی قیمت اتریوم ، مخترع ۲۷ ساله این ارز دیجیتال یک شبه به میلیاردرهای جوان جهان پیوست. ویتالیک بوترین ، مخترع اتریوم ، دیروز (دوشنبه) با افزایش قیمت این ارز دیجیتال در بازارهای جهانی ، به دنیای میلیاردرها پیوست. بوترین در روسیه متولد شد و در کانادا بزرگ شد ، اما اکنون در […]

با افزایش نجومی قیمت اتریوم ، مخترع ۲۷ ساله این ارز دیجیتال یک شبه به میلیاردرهای جوان جهان پیوست.

ویتالیک بوترین ، مخترع اتریوم ، دیروز (دوشنبه) با افزایش قیمت این ارز دیجیتال در بازارهای جهانی ، به دنیای میلیاردرها پیوست.

بوترین در روسیه متولد شد و در کانادا بزرگ شد ، اما اکنون در زاگ سوئیس زندگی می کند و بنیاد اتریوم را اداره می کند.

او اکنون ۳۳۳،۵۰۰ سهم اتریوم در کیف پول دیجیتال خود دارد و از روز دوشنبه ، با افزایش قیمت اتریوم به بالای ۳۲۰۰ دلار ، ارزش خالص اتریوم وی در بازار ارزهای رمزپایه به بیش از ۱٫۲۹ میلیارد دلار رسیده است.

ویتالیک بوترین

فقط در طی هفته گذشته ارزش اتریوم بیش از ۳۰ درصد رشد کرده است و آن را به یکی از سودآورترین ارزهای رمزپایه جهان تبدیل کرده است.

روز دوشنبه ، ارزش کل دهلیز در بازار ارزهای رمزپایه در جهان به بیش از ۳۵۰ میلیارد دلار رسید و این دومین ارز رمزنگاری شده در جهان بعد از بیت کوین است.

اتریوم در سال ۲۰۱۳ بنیان گذاشته شد ، زمانی که ویتالیک بوترین فقط یک برنامه نویس ۱۹ ساله بود و در سال ۲۰۱۵ به بازار ارزهای رمزنگاری جهانی پیوست. از زمان شروع شیوع جهانی ویروس کرونا در سال گذشته ، قیمت ارز رمزپایه بیش از ۱۰ برابر رشد کرده است .

بوترین از شب گذشته به جوان ترین میلیاردر در بازار ارزهای رمزنگاری شده تبدیل شده است.

ویتالیک بوترین


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید