متلک های ترامپ به بایدن در جدیدترین صحبت هایش

متلک های ترامپ به بایدن در جدیدترین صحبت هایش
ب

دونالد ترامپ در یک سخنرانی در جلسه جمهوری خواهان ، بایدن را به خاطر مسائلی مانند وسواس در ماسک زدن ، از دست دادن تعادلش و حمایت از سقط جنین انتقاد کرد.

به گزارش رویترز ، دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا در راس لیست سوزان بی آنتونی برای دیدار رهبران حمایت از زندگی در پالم بیچ فلوریدا بود. این نشست برای مطبوعات بسته بود ، اما سخنان ترامپ توسط مولی همینگوی ، گزارشگر و دبیر ارشد پایگاه فدرالیست و عامل فاکس نیوز ، در توییتر خلاصه شد.

تمسخرهایی که کرد!

طبق حساب توئیتر همینگوی ، ترامپ بیشتر وقت خود را در صحنه حمله به جو بایدن ، که وی او را “یکی از رادیکال ترین و رادیکال ترین رئیس جمهورها” در تاریخ آمریکا می خواند ، می گذراند.

ترامپ در سخنرانی خود ، بایدن را در حمایت از سقط جنین محکوم کرد و گفت که رئیس جمهور کاتولیک دموکرات ایالات متحده در مورد برنامه سیاسی خاص خود در جریان مبارزات انتخاباتی سکوت کرده است.

وی همچنین آنچه رسانه “انگشت اشاره” راجع به جو بایدن خواند ، محکوم کرد ، حتی اگر او در هنگام بالا رفتن از پله های هواپیمای ویژه ریاست جمهوری در ماه مارس ، سه برابر تعادل نداشت.

ترامپ همچنین در انتقاد از عادت ماسک زدن به همه دموکرات ها حمله کرد و استدلال کرد که داشتن ماسک پس از واکسیناسیون به میزان پذیرش واکسن آسیب می رساند.

وی سخنگوی مجلس نمایندگان آمریکا ، نانسی پلوسی را به دلیل پوشیدن ماسک بزرگ چند روز پیش مورد تمسخر قرار داد و گفت: “من هرگز چنین چیز بزرگی ندیده ام.”

ترامپ همچنین بایدن را به دلیل کذاشتن ماسک در یک کنفرانس تلفنی با رهبران جهان مسخره کرد و گفت: “شما حتی یک کلمه از سخنان او را نمی شنوید”.

ترامپ در اواخر سخنان خود مدیریت انتخابات سال ۲۰۰۲ را “یک دروغ بزرگ” خواند.

مأموریت لیست سوزان بی آنتونی “پایان دادن به سقط جنین با انتخاب رهبران ملی و حمایت از قوانین نجات دهنده زندگی” بود و نامزد آن نامزد نامزدهای ارشد ریاست جمهوری بود و امسال نیز تفاوتی نداشت.

ران دسانتیس ، فرماندار فلوریدا نیز قرار است با سناتور ریک اسکات در اجلاس سخنرانی کند.

طبق بخشهایی از سخنان دزانیس ، وی در کارنامه خود در زمینه تعیین انتصاب قضات دادگاه عالی که به قانون و آزادی مذهب احترام می گذارند ، امضای قوانین تقویت خانواده و ارسال پیام واضح در مورد همه تلاشها برای جلوگیری از سقط جنین متمرکز شده است.

وی گفت: “ایجاد فرهنگ زندگی مستلزم این است که ما از سیاست های حمایت از آسیب پذیرترین افراد حمایت کنیم.”

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.