واتساپ آخرین مهلت محدود کردن حساب را به تأخیر انداخت

واتساپ مهلت محدود کردن حساب افرادی را که با قوانین جدید سیستم عامل موافق نیستند به تأخیر انداخت.

واتساپ پیش از این اعلام کرده بود که حساب کاربری کاربرانی را که مطابق با شرایط و ضوابط جدید برنامه نیستند از ۱۵ مه محدود می کند. اما اکنون اعلام شده است که حساب این کاربران محدود نمی شود.

پیام رسان متعلق به فیس بوک اوایل امسال شرایط و ضوابط خود را به روز کرد و همه کاربران را ملزم به رعایت این برنامه کرد. این حرکت با مخالفت های زیادی روبرو شد و بسیاری از کاربران از واتساپ مهاجرت کردند.

اما اکنون این شرکت اعلام کرده است که به کاربرانی که با این شرایط موافقت نکرده اند چند هفته دیگر فرصت خواهد داد. پس از انقضا مهلت جدید ، حساب آنها محدود یا حذف خواهد شد.

در بیانیه واتساپ آمده است: “طی چند ماه گذشته ، ما تلاش کرده ایم اطلاعات بیشتری در مورد به روزرسانی ها به کاربران خود در سراسر جهان ارائه دهیم.” در این دوره ، اکثر مردم به روزرسانی جدید را پذیرفته اند. اما حساب افرادی که هنوز شرایط و ضوابط جدید را نپذیرفته اند در تاریخ ۱۵ مه محدود یا حذف نمی شود.

به روزرسانی جدید شرایط و قوانین واتساپ اوایل امسال خبرساز شد. این برنامه با اعلان تمام صفحه به کاربران هشدار داد تا قوانین جدید را بخوانند و بپذیرند. طبق این قوانین ، اطلاعات کاربران واتس اپ در اختیار فیس بوک قرار گرفت.

این اقدام باعث ایجاد سردرگمی و نگرانی در بین کاربران شد و در نتیجه ، واتساپ مجبور به شفاف سازی آن شد. واتساپ ادعا می کند که به روزرسانی جدید به فیس بوک امکان خواندن یا گوش دادن به پیام های کاربران را نمی دهد و فقط روی قسمت تجاری تمرکز دارد.

کلیدواژه : واتساپ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید