نتفلیکس و آمازون همکاری خود را با گلدن گلوب قطع کردند

گلدن گلوب
ب

نتفلیکس و آمازون گفته اند که تا زمانی که تغییرات ساختاری قابل توجهی ایجاد نشود ، با انجمن مطبوعات خارجی هالیوود همکاری نخواهند کرد.

به گزارش هالیوود ریپورتر ، پس از افشای روزنامه لس آنجلس تایمز در مورد شرایط اسفناک تنوع نژادی و قومی در انجمن مطبوعات خارجی هالیوود (HFPA) ، فشارها بر سازمان مسئول برگزاری جوایز گلدن گلوب افزایش یافته است. و اخیراً ، نتفلیکس و آمازون رسماً اعلام کرده اند که برای ایجاد تغییرات چشمگیر در قوانین نژادی و قومی ، همه همکاری خود را با انجمن مطبوعات خارجی هالیوود متوقف می کنند.

هیئت مدیره انجمن مطبوعات خارجی هالیوود هفته گذشته تغییرات اساسی ساختاری در این سازمان را از جمله افزایش ۵۰ درصدی عضویت در یک دوره ۱۸ ماهه با تمرکز ویژه بر روزنامه نگاران سیاه پوست اعلام کرد. اکثر سازمان های هالیوود ناکافی به نظر می رسند و شرکت های روابط عمومی هالیوود و NBC قبلاً اعلام کرده بودند که رویدادهای مربوط به انجمن مطبوعات خارجی هالیوود ، از جمله جوایز گلدن گلوب را تحریم خواهند کرد.

لس آنجلس تایمز در شماره ۲۶ فوریه خود گزارش داد که ۸۶ عضو انجمن مطبوعات خارجی هالیوود سفیدپوست هستند و هیچ روزنامه نگار سیاه پوستی در میان اعضای آن نیست ، که باعث انتقاد گسترده از سیاست های انجمن شد. است.

اعضای انجمن مطبوعات خارجی هالیوود از میان روزنامه نگاران جنوب کالیفرنیا که برای رسانه های خارجی می نویسند ، انتخاب می شوند. فقط ۳۵٪ از ۸۶ عضو این انجمن که در واقع برنده جایزه گلدن گلوب هستند از کشورهای غیر اروپایی مانند مصر ، آفریقای جنوبی ، ژاپن ، هند ، بنگلادش ، فیلیپین ، برزیل ، آرژانتین ، مکزیک هستند ، اما سازوکاری برای افزایش تنوع است در بین اعضای این انجمن هیچ نژادی وجود نداشت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.