ماجرای فایل صوتی مسعود شجاعی چیست؟

فایل صوتی مسعود شجاعی لوء رفت!

در روزهای اخیر اخبار و شایعات زیادی مبنی بر جدایی مسعود شجاعی و اشکان دژاگه مطرح شد و در طرفداری به دلایل این جدایی که به مسائل مالی و البته اختلاف با رسول خطیبی برمی گردد، پرداختیم.

623737322 - ماجرای فایل صوتی مسعود شجاعی چیست؟

حال ساعتی قبل یک فایل صوتی کوتاه از مسعود شجاعی در فضای مجازی منتشر شده که در آن به احتمال بالای جدایی خود و اشکان دژاگه اشاره کرده است. کاپیتان تراکتوری ها در صحبت هایش می گوید:

خدا را شکر در این مدت رختکن خیلی سالمی داشتیم و بازیکنان همه متواضع بودند و با وجود تمام مشکلات، این رفاقت در رختکن بود که مشکلات را قابل تحمل می کرد. ولی متاسفانه در این اواخر روی خط قرمز من و خیلی ها یعنی احترام، پا گذاشته شد و با این شرایط، اوضاع دیگر قابل تحمل نیست و ماندن من و اشکان دژاگه که به خوبی با خصوصیات اخلاقی اش آشنا هستم دیگر جایز نیست. فکر می کنم رفتن ما بهتر باشد تا به تیم ضربه ای وارد نشده و وارد حاشیه نشود.

شجاعی به طور غیر مستقیم اختلافاتش با تراکتوری ها را مورد اشاره قرار داده و مدعی است به او و اشکان دژاگه بی احترامی شده است. عده ای می گویند منظور کاپیتان از بی احترامی رفتارهای باشگاه است و عده ای هم مدعی هستند او به مشکلات شان با رسول خطیبی اشاره کرده است.

با این صحبت ها بحث جدایی کاپیتان های تراکتور کاملا جدی به نظر می رسد و باید دید این بار این قضیه در نهایت به جدایی ختم می شود یا باز هم دو طرف با هم سازش خواهند کرد؟

منبع
طرفداری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید