واکسن بزنید ، ممکن است یک جایزه ۱ میلیون دلاری برنده شوید!

واکسن بزنید ، ممکن است یک جایزه ۱ میلیون دلاری برنده شوید!
ب

مایک دیوین ، فرماندار اوهایو ، روز چهارشنبه برای تشویق مردم به دریافت واکسن Covid-19 ، از سیستم قرعه کشی با جایزه هفتگی ۱ میلیون دلاری و بورسیه های دانشگاهی رونمایی کرد.

در حالی که سه هفته مانده تا محدودیت ها در این ایالت بیشتر کاهش یابد ، انگیزه های جدیدی برای واکسیناسیون معرفی شد. وی افزود که از روز چهارشنبه ، ۲۶ ماه مه ، هر چهارشنبه به مدت پنج هفته به ۵ بزرگسال که حداقل یک دوز واکسن دریافت کرده اند جایزه ۱ میلیون دلاری تعلق می گیرد. این ایالت همچنین در قرعه کشی دیگری در دانشگاه ایالتی اوهایو پنج بورس تحصیلی کامل چهار ساله به افراد واکسینه شده زیر ۱۸ سال اعطا می کند. این بورس تحصیلی شامل شهریه ، خوابگاه و کتاب است.

واکسن بزنید ، ممکن است یک جایزه 1 میلیون دلاری برنده شوید!

فرماندار اوهایو گفت که این جوایز از طریق بودجه دولت فدرال برای همه گیری ویروس کرونا تأمین می شود.

با این حال ، امیلیا سایکس ، دموکرات در مجلس نمایندگان ایالات متحده ، استفاده از بودجه فدرال را در این زمینه زیر سال برد و گفت: “استفاده از میلیون ها دلار در صندوق رفاه برای قرعه کشی ، سو استفاده عمده از بودجه ای است که می تواند به بحران کنونی. ”

اما فرماندار جمهوریخواه این ایالت گفت: “من می دانم که بعضی ممکن است دیوانه بگویند ، تو دیوانه ای! ایده یک قرعه کشی ۱ میلیون دلاری هدر دادن پول است.” اما آنچه بیش از حد هدر می رود زندگی افرادی است که در اثر آن می میرند Covid-19 در حالی که واکسن به راحتی در دسترس است. ”

کاخ سفید و وزارت خزانه داری آمریکا هنوز در مورد این ایده توضیحی نداده اند.

طبق اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جان هاپکینز در ایالات متحده ، در هفت روز گذشته تعداد موارد در ایالت اوهایو افزایش نیافته است و از حدود ۱۵۲۲ مورد در ۲۶ آوریل به ۱۲۰۷ مورد در ۱۰ مه رسیده است.

بیش از ۴٫۲ میلیون اوهایوایی ، که ۳۶ درصد از جمعیت این ایالت را تشکیل می دهند ، واکسیناسیون خود را تا روز سه شنبه انجام داده اند. اما در هفته های اخیر تعداد متقاضیان واکسن کاهش یافته است. هفته گذشته حدود ۱۶،۵۰۰ نفر در این ایالت واکسینه شدند که این رقم در ماه آوریل بیش از ۸۰،۰۰۰ بود. حدود ۴۲ درصد از اهالی اوهایو حداقل یک دوز واکسن دریافت کرده اند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.