ویژگی های نسخه جدید ویندوز ۱۰ و اندروید ۱۲ چیست؟

۵۲۳۶۲۳۶۲۳
ب

نسخه جدید ویندوز ۱۰ و اندروید ۱۲

در حالی که مایکروسافت در مراحل نهایی انتشار نسخه جدید ویندوز ۱۰ است ، گوگل اعلام کرده است که هفته آینده از ویژگی های جدید در اندروید ۱۲ رونمایی خواهد کرد. اما تاکنون چه اطلاعاتی در مورد ویژگی های جدید این دو سیستم عامل منتشر شده است؟

کاربران ویندوز ۱۰ منتظر آخرین نسخه عمومی این به روزرسانی سیستم عامل از طرف مایکروسافت هستند. پیش از این ، این شرکت قول داده بود که نسخه ۲۱H1 سیستم عامل را تا پایان ماه مه منتشر کند. مایکروسافت آخرین بار ویندوز ۱۰ را در اکتبر سال گذشته به روز کرد.

مایکروسافت معمولاً به روزرسانی های مهمتری را در بهار منتشر می کند ، و نسخه جدیدی را در پاییز منتشر می کند تا جزئیات بیشتر ویندوز را بهبود بخشد. اما در نسخه بهاری ۲۱H1 ، به نظر می رسد که به جای تکیه صرف بر پیشرفت های عمده ، به روزرسانی های دقیق تری در نظر گرفته شده است.

ویژگی های نسخه جدید ویندوز 10 و اندروید 12 چیست؟

ویژگی های جدید ویندوز ۱۰ چیست؟

طبق گفته مایکروسافت ، ویژگی های جدید ویندوز ۱۰ شامل موارد زیر است:

پشتیبانی از چند دوربین برای شناسایی چهره Windows Hello ، که به کاربران امکان می دهد هنگام استفاده از مانیتورهای پیشرفته با دوربین های یکپارچه ، از دوربین خارجی استفاده کنند.

بهبود عملکرد و قابلیت های سیستم امنیتی Microsoft Defender Application Guard نیز در این بروزرسانی در نظر گرفته شده است.

برای پشتیبانی از روشهای مختلف ارتباط از راه دور ، Windows Policy Instrumentation (WMI) Group Policy Service (GPSVC) را به روز کنید.

شمارش معکوس برای انتشار نسخه نهایی iOS 14.5 ؛ ۹ ویژگی های جدید سیستم عامل اپل چیست؟

گوگل همچنین قصد دارد به زودی نسخه بتا عمومی اندروید ۱۲ را که در تلفن های هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد رسماً راه اندازی کند.

ویژگی های نسخه جدید ویندوز 10 و اندروید 12 چیست؟

جذابیت های اندروید ۱۲ چیست؟

اندروید ۱۲ شامل تغییرات اساسی در شکل ظاهری و ظاهری صفحه نمایش تلفن های هوشمند اندرویدی خواهد بود. مانند قبل ، اعلان های Android با پس زمینه سفید یا سیاه نمایش داده می شدند ، اما این پس زمینه آبی خواهد بود و در پس زمینه انتخاب شده برای تلفن نمایش داده می شود. همچنین ابزارهای جدیدی برای ایجاد پس زمینه های سفارشی برای تلفن ها وجود دارد.

اندروید ۱۲ به کاربران خود این امکان را می دهد تا با لمس یک نماد جدید ، به راحتی نسبت به قبل اعلان ها را به تعویق بیندازند و می توانند برای سهولت خواندن ، این اعلان ها را تغییر اندازه دهند. نسخه جدید اندروید همچنین استفاده از یک دست از تلفن های هوشمند را آسان کرده و چندین روش جدید برای ویرایش عکس ها و تصاویر ارائه می دهد.

کاربران اندروید ۱۲ به راحتی می توانند پخش و نمایش موسیقی یا فیلم ها را مدیریت کنند و می توانند از کد QR برای به اشتراک گذاشتن اینترنت خود بدون نیاز به ارائه رمز عبور WiFi استفاده کنند.

گوگل اعلام کرده است که در نشست سالانه خود که پنج روز دیگر آغاز می شود و از ۱۸ مه آغاز می شود ، همزمان با انتشار رسمی بتا عمومی خود ، ویژگی های بیشتری از Android 12 را معرفی می کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.