پردرآمدترین ورزشکار جهان در سال ۲۰۲۱ مشخص شد +عکس

پردرآمدترین ورزشکار جهان در سال ۲۰۲۱ مشخص شد +عکس
ب

کانر مک گرگور پردرآمدترین ورزشکار جهان  شد.

مجله فوربس لیستی از پردرآمدترین ورزشکاران سال را منتشر کرده است که براساس آن کانر مک گرگور برای اولین بار در راس این لیست قرار گرفت.

براساس این نشریه ، در دوازده ماه منتهی به ۱ مه ۲۰۲۱ ، کانر مک گرگور ۱۸۰ میلیون دلار درآمد کسب کرد که تنها ۲۲ میلیون دلار آن از طریق فعالیت های ورزشی و قراردادها و ۱۵۸ میلیون دلار دیگر از فعالیت های اقتصادی این ورزشکار بوده است.
پس از وی ، لیونل مسی با درآمد سالانه ۱۳۰ میلیون دلار در مکان دوم این لیست و مقام اول پردرآمدترین بازیکن فوتبال جهان قرار دارد.

پردرآمدترین ورزشکار جهان در سال 2021 مشخص شد +عکس

کریستیانو رونالدو نیز با درآمد سالانه ۱۲۰ میلیون دلار در جمع ده نفره قرار دارد.

بازیکن فوتبال آمریکایی داک پرسکوت با ۱۰۷٫۵ میلیون دلار و ستاره بسکتبال لبرون ریموند جیمز با ۹۶٫۵ میلیون دلار در میان ۵ ورزشکار برتر این لیست هستند.

نیمار ، مهاجم برزیلی پاری سن ژرمن با ۹۵ میلیون در رده هفتم قرار دارد و راجر فدرر ، قهرمان ۲۰ بار گرند اسلم ، با ۹۰ میلیون دلار در رده بعدی قرار دارد ، در حالی که لوئیس همیلتون ، قهرمان ۷ بار فرمول یک ، با ۸۲ میلیون دلار در رده هشتم قرار دارد.

تام بردی ، دیگر بازیکن فوتبال آمریکایی با ۷۶ میلیون دلار و کوین دورانت ، بسکتبالیست مشهور بروکلین با ۷۵ میلیون دلار ، به ترتیب در مکان های نهم و دهم این لیست قرار دارند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.