حمله تند فرهاد مجیدی به استوری های جنجالی وزیر ارتباطات

استقلال در دربی پایتخت در یکی از حساس ترین بازی های فصل خود در لیگ بیستم مقابل پرسپولیس با نتیجه یک بر صفر شکست خورد تا اعضای این تیم با اندوه تمام ورزشگاه آزادی را ترک کنند.

بعد از این بازی اما یک اتفاق عجیب رخ داد که به واکنش و کری خوانی محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات برمی گشت. این وزیر جوان بعد از بازی در یک استوری اینستاگرامی نوشت: «دو ستاره استقلال سیاره است». همین موضوع واکنش های تندی را در فضای مجازی در پی داشته و البته باعث شد فرهاد مجیدی سرمربی استقلال در نشست خبری نیز نسبت به کری خوانی آقای وزیر موضع گیری تندی داشته باشد.

حالا پس از شکست امشب استقلال برابر پرسپولیس، فرهاد مجیدی در نشست خبری اش به شدت از وزیر ارتباطات انتقاد کرد و گفت:

واقعا باعث تاسف است که وزیر یک مملکت، البته وجود همین وزیر هاست که باعث شد مملکت به این روز بیفتد. انقدر شعور ندارند که بداند قشری از هواداران استقلال هوادارانی هستند که با برد و باخت استقلال یک هفته خوشحال یا ناراحت هستند. می آیند در این وضعیت و این صحبت ها را مطرح می کنند. امیدوارم که سطح و شعور ایشان هم به اندازه وزیر یک مملکت باشد.

6232427324 - حمله تند فرهاد مجیدی به استوری های جنجالی وزیر ارتباطات

باشگاه استقلال پیگیر استوری وزیر ارتباطات

ورزش سه نوشت :بعد از پایان دربی پایتخت با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس محمد جواد آذری جهرمی در یک استوری اینستاگرامی به کری خوانی علیه استقلال پرداخت. وزیر ارتباطات با کنایه به استقلالی ها نوشت: «این دوستاره استقلال سیاره است!»

آذری جهرمی که قبلا هم برای استقلال کری خوانده و جنجال به پا کرده بود، حالا بار دیگر این مساله را تکرار کرده است.

3747273243 - حمله تند فرهاد مجیدی به استوری های جنجالی وزیر ارتباطات

استوری وزیر ارتباطات اما با واکنش مسئولان استقلال مواجه شده و آنها قصد پیگیری این مساله را دارند.

علی غفار مدیررسانه ای استقلال در نشست خبری بعداز بازی در این خصوص گفت: «باشگاه استقلال قبل از دربی بیانیه داد و خواستار قضاوت عادلانه بود، اما باز هم حق باشگاه و هواداران تضییع شد. نزدیک به هفت کارشناس نظر به پنالتی روی مهدی قایدی داشتند. ظاهراً آذری جهرمی هم استوری گذاشته و کنایه به ستاره‌های استقلال هم زده است که باشگاه استقلال پیگیر آن خواهد بود.»

باید دید استقلالی ها چطور جواب این کری خوانی وزیر جوان ارتباطات را خواهند داد.

 

منبع
ورزش سه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید