این پنج بازیکن اتلتیکومادرید را قهرمان لالیگا کردند

تعداد کمی از تیم ها هستند که بتوانند به معنی واقعی “یک تیم”  بازی کنند .  اما بدون شک اتلتیکو یکی از آنهاست. لوئیز سوارز بهترین گلزن اتلتیکو در آخرین روز رقابت های لالیگا گل پیروزی این تیم را به ثمر رساند ، اما او تنها بازیکنی نبود که در فصل درخشان اتلتیکو تا رسیدن به این عنوان نقشی حیاتی داشت.

5446464 - این پنج بازیکن اتلتیکومادرید را قهرمان لالیگا کردند

لوئیز سوارز

لوئیز سوارز که با ۲۱ گل در این فصل بهترین گلزن اتلتیکو مادرید بوده است ، مشخصاً یکی از برجسته ترین بازیکنان این تیم در لیگ در این فصل بود. سوارز مانند داوید ویا ، باسا را ​​ترک کرد و به اتلتیکو پیوست و در اولین فصل حضور در پایتخت ، با این تیم قهرمان لالیگا شد. مهاجم شماره ۹ اروگوئه در طول فصل بسیار تیز ، خطرناک و خطرناک ظاهر شد و یکی از بهترین گلزنان دیگو سیمئونه در دوران مربیگری بود.

4654646 - این پنج بازیکن اتلتیکومادرید را قهرمان لالیگا کردند

مارکوس یورنته

با توجه به پیشرفت چشمگیر این بازیکن که او را به یک مهاجم برتر تبدیل کرده است ، بسیاری مارکوس یورنته را با نفوذترین بازیکن این فصل لالیگا می دانند. تا پایان فصل گذشته ، ستاره اسپانیایی نقش هافبک دفاعی را برای بازی در خط حمله ترک کرد. معروف ترین گلهای او در آنفیلد به ثمر رسید که با دو برابر شدن لیورپول ، قرمزها را از لیگ قهرمانان حذف کرد.

در این فصل او از جناح راست بلانکو به طور مداوم به محوطه جریمه حریف نفوذ می کرد و در این فصل با ۱۲ گل ، ۱۲ پاس گل و ۱۱ پاس گل کار خود را به پایان رساند. او اکنون با کسب عنوان قهرمانی اسپانیا پا به پای پدرش پاکو یورنته رفته است.

564454156 - این پنج بازیکن اتلتیکومادرید را قهرمان لالیگا کردند

استفان ساویچ

ساویچ به دلیل محرومیت در آخرین بازی فصل اتلتیکو مقابل ویارئال به میدان نرفت که این مسئله بسیار مورد توجه باری سیمئونه بود. مدافع اتلتیکو مونته نگرو یکی از ارکان اصلی این تیم در قلب دفاع بوده است. ساویچ همچنین در این فصل توانسته است مهارت های توپ بازی و دقت پاس خود را بهبود بخشد و با ۸۵٪ پاس صحیح بهترین رکورد خود را در دوران بازیگری ثبت کند.

5646564 - این پنج بازیکن اتلتیکومادرید را قهرمان لالیگا کردند

کیه‌ران تریپیه

تریپیر اولین بازیکن انگلیسی است که از سال ۲۰۰۷ که دیوید بکهام با رئال مادرید به عنوان قهرمانی لالیگا دست یافت ، قهرمان لالیگا شد. درست مثل بکام ، تریپیر نیز با پاس های دقیق متوالی از جناح راست توانست نقش مهمی در موفقیت تیمش داشته باشد. این بازیکن که بیشتر به عنوان وینگر در جناح راست اتلتیکو بازی می کرد ، از تمام توان خود برای کمک به اتلتیکو در حمله و دفاع استفاده کرده است.

این واقعیت که اتلتیکو طی هشت بازی بدون سفر در فاصله ژانویه و فوریه هفت امتیاز از دست داده است ، نشان از اهمیت وی برای بلانکو دارد.

5461564 - این پنج بازیکن اتلتیکومادرید را قهرمان لالیگا کردند

یان اوبلاک

یان اوبلاک به عنوان یکی از بهترین دروازه بان های جهان  یکی از کلیدهای موفقیت اتلتیکو بوده است. دروازه بان اسلوونی فصل ۲۰۲۱ را با پنجمین جایزه زامورا به عنوان بهترین دروازه بان لالیگا به پایان برد. وی در این فصل با دریافت ۰.۶۶ گل کمتر از هر دروازه بان دیگری در لالیگا گل خورده است.

مهار پنالتی های دقایق پایانی ، دفع توپ های ناگهانی لحظه آخر و اعتماد به نفس شکسته شده روی خط دروازه از ویژگی هایی است که وی را به یکی از مهمترین عوامل پیروزی اتلتیکو در فصل اول و هفتم اوبلاک در اتلتیکو تبدیل کرده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید