خشک کردن لاک ناخن با ترفند های آسان

روش سریع خشک کردن لاک ناخن ,چیکار کنیم لاک ناخن سریع خشک بشه ؟ , روش خیلی راحت خشک کردن لاک ناخن , بهترین روش خشک کردن لاک ناخن….

خشک کردن لاک ناخن یکی از فرآیندهای زیبایی برای خانم ها است که زمان زیادی می برد و نیاز به صبر دارد ، اما گاهی اوقات اتفاق می افتد که عجله دارید و نمی توانید اجازه دهید لاک ناخن به موقع خشک شود. در این مقاله ما به شما ۶ روش آسان برای خشک کردن لاک ناخن در کمتر از ۵ دقیقه را آموزش می دهیم.

Drying nail polish - خشک کردن لاک ناخن با ترفند های آسان

چکار کنیم لاک ناخن زودتر خشک بشود؟

 

۱- خشک کردن لاک ناخن با آب سرد

برای خشک شدن سریع لاک ناخن بهتر است پس از لاک زدن انگشتان خود را به مدت پنج دقیقه درون مخلوطی از آب و یخ قرار دهید. اگر زمانی که دستتان را از آب خارج می کنید قطرات آب روی لاک مانده باشد نشان دهنده آن است که لاک شما خشک شده است. به جای این کار می توانید دستتان را برای چند دقیقه داخل فضای فریزر نگه دارید.

7453843 - خشک کردن لاک ناخن با ترفند های آسان

۲- لاک زدن با لایه های نازک

به جای این که لاک ناخن را به صورت یک لایه ضخیم استفاده کنید بهتر است ابتدا یک لایه نازک از لاک را بر روی ناخن خود بزنید و وقتی به آخرین ناخن می رسید این لایه خشک شده و دوباره این کار را تکرار کنید با این روش در مجموع  زمان بسیار کمتری برای خشک شدن لاک ناخن لازم است.

۳- باد خنک سشوار

اگر سشوار شما درجه سرد کننده دارد می توانید از آن برای خشک شدن سریع لاک ناخن استفاده کنید. یادتان باشد اگر سشوار را روی حالت گرم گذاشته باشید تاثیر معکوس دارد و لاک ناخنتان را شل می کند.

7347343 - خشک کردن لاک ناخن با ترفند های آسان

 

۴- با اسپری روغن

مالیدن کمی روغن روی لاک ناخن می تواند به خشک کردن آن کمک کند. البته این کار باید به روش اسپری و پاشیدن روغن روی سطح ناخن انجام شود.

437373 - خشک کردن لاک ناخن با ترفند های آسان

۵-استفاده از پمپ هوای کوچک

شما می توانید با استفاده از پمپ های هوای کوچکی که برای گردگیری و تمیز کردن قسمت هایی مثل بین دکمه های کیبرد استفاده می شود برای خشک کردن سریع لاک ناخن استفاده کنید. برای این کار باید مواظب باشید که هوا را از فاصله نزدیک به لاک ندمید چون فرم اصلی لاک ناخن شما را تغییر می دهد. اگر از این پمپ ها در دسترستان نیست می توانید از اسپری هایی که تازه تمام شده اند و هنوز مقداری هوای سرد داخل آن ها وجود دارد برای خشک کردن سریع لاک ناخن استفاده کنید.

۶- استفاده از برق ناخن

از برق ناخن بر روی لاک استفاده کنید تا هم مدت زمان خشک شدن لاک کاهش پیدا کند و هم به ماندگاری لاک ناخن شما کمک کند.

 

مرجع: بساز بفروش

کلیدواژه : لاک ناخن
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید