پ

زهرا شیخی مبارکه کیست + بیوگرافی و عکس

زهرا شیخی مبارکه کیست + بیوگرافی و عکس

زهرا شیخی مبارکه متولد 1358 در اصفهان ، پزشک از دانشگاه علوم پزشکی تهران و سیاستمدار اصولگرا ایرانی و نماینده مردم اصفهان و ورزنه در مجلس یازدهم است.

وی موفق شد در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی که در تاریخ ۲ اسفند ۱۳۹۸ برگزار شد، با کسب ۱۷۲ هزار و ۸۵۰ رای، از حوزه انتخابیه اصفهان و ورزنه از استان اصفهان انتخاب گردد و به مجلس راه یافته و به عنوان سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس انتخاب شود.

وی لنفولوژیست و دارای مدرک دکترای تخصصی طب سنتی ایرانی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، عضو هیئت علمی پژوهشکده سرطان جهاد دانشگاهی و عضو انجمن بین‌المللی لنفولوژی آمریکا است./ویکی پدیا

زهرا شیخی مبارکه کیست + بیوگرافی و عکس

ماجرای جنجالی واکسن کرونا

زهرا شیخی به عنوان رییس کمیته طب سنتی ایرانی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با خواستار استفاده از ظرفیت‌های طب سنتی ایرانی برای درمان بیماران مبتلا به کرونا ویروس شد

او همچنین در حساب توییتر خود نسبت به ساختار ستاد ملی مبارزه با کرونا و آزمایش های سازمان جهانی بهداشت بر روی بیماران کرونایی مبتلا به کرونا انتقاد کرده بود.

به گزارش روزنامه ایران : زهرا شیخی نماینده اصفهان در آذر ۹۹ در رشته توئیتی نوشته: «آوریل ۲۰۲۰ رویدادی توسط مکرون، بیل گیتس و دبیرکل WHO (سازمان جهانی بهداشت) برای ایجاد شتاب در درمان کووید ۱۹ برگزار شد. نتیجه این رویداد ایجاد سازوکار بین‌المللی واکسن به نام «کواکس» زیر نظر WHo و بنیاد بیل گیتس شد.» او این نقل قول از بیل گیتس را آورده که «با واکسن می‌خواهم تا ۱۵ درصد جمعیت جهان را کاهش دهم.

زهرا شیخی مبارکه کیست + بیوگرافی و عکس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید