آل کثیر اگر استقلالی بود شش ماه محروم می‌ شد !

آل کثیر مهاجم پرسپولیسی ها اگر استقلالی بود شش ماه محروم می‌ شد !

سبو شهبازیان بیان کرد اگر بازیکن استقلال جای آل‌کثیر بود شش ماه محروم شد اما خیلی راحت کمیته انضباطی این بازیکن را تبرئه می‌کند!

به نقل از ایلنا، سبو شهبازیان در خصوص عملکرد استقلال در بازی اخیر توضیح داد:

آبی پوشان توانستند نفت را درست در لحظات آخر شکست دهند و سه امتیاز بازی را از آن خود کنند. استقلال مقابل نفت خوب کار کرد. درست است که نفت در نیم فصل دوم چندان خوب نتیجه نگرفته اما کلاً تیم خوبی است و استقلال سه امتیاز با ارزش را از نفت در آبادان گرفت. اما شاید این پیروزی می‌توانست زودتر اتفاق بیفتد چرا که استقلال یک گل زد که توسط داور مردود شد و همچنین پنالتی مهدی قایدی نیز گرفته نشد!

او گفت:

همیشه این اتفاقات برای استقلال می‌افتد اما در فصل جاری بیشتر شده است. نمی‌دانم چرا این اشتباهات داوری به صورت سریالی برای استقلال می‌افتد! در چند بازی اخیر چقدر استقلال از داوری متضرر شده است. خب اگر قصد دارند یک تیم را قهرمان کنند چرا بقیه را اینطوری علاف می‌کنند. دوست دارند و تمام کارها را انجام می‌دهند که یک تیم خاص قهرمان شود.

او ادامه داد:

عیسی آل‌کثیر حرکت زشتی بعد از گل در بازی دربی از خود نشان می‌دهد اما خیلی راحت کمیته انضباطی این بازیکن را تبرئه می‌کند! همین نکته باعث خشم هواداران استقلال شده است. نظر شما در خصوص این ناعدالتی‌ها چیست؟ باور کنید اگر بازیکن استقلال جای آل‌کثیر بود شش ماه محروم شد. نمی‌دانم تا کی می‌خواهند چنین تصمیماتی را بگیرند.

فکر می‌کنید استقلال در لیگ می‌تواند به قهرمانی امیدوار باشد یا اینکه کلاً فکر قهرمانی را باید از سر خود دور کند؟

خیلی سخت است. به نظرم باید به فکر نایب قهرمانی باشد. این را بگویم فرهاد مجیدی خودش تیم را نبسته است. اگر فرهاد بماند و خودش بازیکن بگیرد فصل بعد حتماً استقلال قهرمان می‌شود.

در جام حذفی چطور؟ استقلال را تیم قهرمان این جام می‌دانید؟

صد در صد استقلالی‌ها به جام حذفی نگاه ویژه‌ای دارند و این تیم می‌تواند در این جام به قهرمانی برسد. فرهاد مربی خوبی است و می‌تواند استقلال را در این جام به قهرمانی برساند. در صحبت‌های خود گفتید که فرهاد تیم را نبسته و همین موضوع کار را برای این مربی سخت کرده است. بله فرهاد در چند نوبت هدایت استقلال را برعهده گرفته است اما در هیچ‌کدام از این نوبت‌ها خودش تیم را نبسته است. اگر مجیدی بماند و تیمش را برای فصل بعد تقویت کند می‌تواند به راحتی در لیگ برتر قهرمان شود.

یعنی استقلال حالا ابزارش را ندارد؟

همانطور که گفتم کار برای استقلال در این مرحله سخت شده است. البته باید زور خودش را بزند اما شاید قهرمانی اتفاق نیفتد. استقلال برای فصل بعد نیاز به چند بازیکن برای تقویت دارد و اگر فرهادمجیدی هم بماند می‌تواند استقلال را قهرمان کند. استقلال تیم خوبی است و فرهاد هم مربی جوان و خوبی است اما در فصل جاری اگر نایب قهرمان هم شود می‌تواند به آسیا برسد.

کلیدواژه : استقلالپرسپولیس
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • سیخونک ۶ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۰:۰۶ ب٫ظ
    0 0

    کدوم استقلالی تا حالا یک ماه محروم شده . حضرات تو فرودگاه هوادار رو مثل سگ زدن آب از آب تکون نخورد!
    این خزعبلات رو برای کسانی بگین که مثل خودتون سر زیر برف کردن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید