گران ترین رولز رویس جهان + عکس

گران ترین رولز رویس جهان

خودروساز انگلیسی Rolls-Royce اخیراً از یک مدل کاملاً اختصاصی و سفارشی به نام Rolls-Royce Boat Tail رونمایی کرده است که قیمتی در حدود ۲۰ میلیون دلار دارد و فقط سه نمونه ساخته می شود.

خودروساز انگلیسی Rolls-Royce خودروی فوق العاده انحصاری و سفارشی جدیدی را با نام Boat Tail طراحی کرده است که رسما گرانترین مدل تولید شده برند بریتانیایی است. این اتومبیل با قیمتی معادل ۲۰ میلیون ، یک مدل مربی (ساخت بدنه سفارشی توسط شرکت های سفارشی) است که دارای یک طراح بادبان عقب است.

طبق وب سایت autocar ، Rolls-Royce Boat Tail یک ماشین بزرگ با طراحی جسورانه است که دارای دو در و چهار صندلی است. طول این اتومبیل ۵۹۰۰ میلی متر است و سقف قابل جابجایی “سایبان” دارد. گفته می شود که سه مدل Boat Tail با دست ساخته می شوند و کاملاً مطابق خواسته های خریداران آنها طراحی می شوند. در واقع خریداران این وسایل نقلیه ویژه در تمام مراحل تولید این دستگاه ها این روند را رصد کرده و حتی پیشنهادهایی را ارائه داده اند.

الکس اینس ، مدیر طراحی اتومبیل های ساخته شده از رولزرویس ، تولید Boat Tail را “مشارکت بی نظیری” بین رولزرویس و مشتریانش توصیف کرد. وی افزود: “مشتریان بسیار پرانرژی بودند و ما را برای ساخت این ماشین تشویق می کردند ، بنابراین اکنون با افتخار می توانم بگویم که این ماشین ماست.” “این ماشینی است که ما می خواستیم باشد.” اینس گفت: “مشتریان از ابتدا ثابت کردند که می خواهند چیزی را ایجاد کنند که قبلاً هرگز ندیده بودند.” “آنها از ویژگی های برجسته طراحی رولزرویس استفاده کردند و ما را تشویق کردند که فراتر از صفات آشنایی که امروز می بینیم برویم و چیزی را که متعلق به آینده است طراحی کنیم.”

rolls royceboattailfront3 4lifestyle - گران ترین رولز رویس جهان + عکس

تورستن مولر-آتوس ، رئیس رولزرویس گفت: “این پروژه منجر به توسعه سرویس راه اندازی سفارشی کنونی گودوود شرکت به یک بخش کامل Coachbuild شده است که از این پس برنامه اصلی کسب و کار رولزرویس خواهد بود.” او افزود؛ Coachbuild بازگشت به ریشه های مارک تجاری ما است. “این فرصتی است برای عده ای در ساخت اتومبیل های کاملاً منحصر به فرد و واقعاً شخصی با اهمیت تاریخی برای آینده.”

اتومبیل Boat Tail از المان های مدل Sweptail که در سال ۲۰۱۷ معرفی شد الگو گرفته است. همین مدل باعث علاقه بیشتر مشتریان به شرکت در ساخت این خودرو شد زیرا مدل هایی از مدل های قدیمی وجود داشت.

اینس می گوید: “هیچ وقت تفسیری مدرن از دم قایق وجود نداشته است و این همان کاری است که ما می خواستیم انجام دهیم.” ما تفسیرهای مختلفی از طرح های خود داشته ایم و روی پیشنهادات و مفاهیم اولیه کار کرده ایم. “در این بین ، معرفی ماشین Sweptail این علاقه را برانگیخت و ما توانستیم مجموعه ای متشکل از سه خریدار را جمع کنیم که حساسیت خاصی به درک برند داشتند و می خواستند بخشی از ایجاد یک فصل مدرن برای آن باشند.”

3 16 - گران ترین رولز رویس جهان + عکس

Boat Tail از پلتفرم جدید Rolls-Royce Architecture of Luxury و موتور ۶.۳ لیتری ۶.۷۵ لیتری V12 توئین توربو Phantom استفاده می کند. اینس توضیح داد که ساختار کاملاً آلومینیومی ساختار خودرو “انعطاف پذیری برای کار در حجم کم موتور” را فراهم می کند ، که آزادی قابل توجهی را برای پروژه های آینده فراهم می کند. تقریباً تمام اجزای بکار رفته در Boat Tail ، از صفحه بدنه گرفته تا چراغ های جلو و عقب ، سفارشی هستند. در مجموع ، این خودرو دارای ۱۸۱۳ قطعه کاملا جدید است و حتی برای اطمینان از عملکرد مطلوب قسمت عقب خودرو ، سیستم صوتی Phantom باید دوباره مهندسی شود.

در انتها بادبان ها از یک مدل ۱۹۳۲ الهام گرفته شده و رنگ اتومبیل دست ساز و کاملاً سفارشی است. قسمت عقب بنا به درخواست خریدار به عنوان دو محفظه یخچال جداگانه طراحی شده است. کل این مجموعه با استفاده از فیبر کربن و با همکاری شرکت ایتالیایی Promemoria ساخته شده است.

در قسمت جلوی کابین یک داشبورد مینیمالیستی قرار دارد که به صورت سفارشی متناسب با سلیقه مشتری و استفاده از بسیاری از فناوری های مدرن طراحی شده است. مجموعه فناوری سرویس داخلی اتومبیل دارای پنج واحد کنترل الکترونیکی اضافی است ، به علاوه دو فن نصب شده تا اطمینان حاصل شود که جذب گرما بر غذا و نوشیدنی خودرو تأثیر نمی گذارد.

rolls royce bo5at tail - گران ترین رولز رویس جهان + عکس

 گران ترین رولز رویس جهان

کلیدواژه : رولز رویس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید