فیلم ارتش مردگان در میان 10 فیلم پربازدید نتفلیکس

فیلم ارتش مردگان در میان ۱۰ فیلم پربازدید نتفلیکس

546326 - فیلم ارتش مردگان در میان 10 فیلم پربازدید نتفلیکس

گزارش نتفلیکس در مورد آمار مشاهده فیلم “ارتش مردگان” به کارگردانیه زک اسنایدر ، واکنش قابل توجه تماشاگران را نشان می دهد.

طبق گزارشی که نتفلیکس در مورد تعداد بازدید از فیلم زاک-اسنایدر با عنوان “ارتش مردگان” ساخته زک اسنایدر منتشر کرده است ، این گزارش با استقبال خوبی مواجه شده است. پیش بینی می شود این فیلم در چهار هفته اول اکران خود به ۷۲ میلیون بازدید برسد. بنابراین ، این فیلم باید در لیست ده اصلی ترین اثر اصلی Netflix قرار گیرد.

این فیلم اکنون در کنار فیلم “آسمان نیمه شب” با بازی جورج کلونی در رتبه نهم قرار دارد. البته در تعریف نتفلیکس ، هر مشترکی که دو دقیقه از فیلم را تماشا کند ، یک بازدید کننده محسوب می شود.

استقبال از این فیلم اکشن با بازی دیو باتیستا خبر خوبی برای اسنایدر است که قصد دارد سری فیلم های جدیدی را برای این شرکت پخش کننده ایجاد کند. دو پروژه مربوط به این فیلم توسط نتفلیکس در مراحل اولیه توسعه قرار دارند. همچنین یک انیمیشن سریالی در حال ساخت است که داستان چگونگی آغاز یک بیماری همه گیر مبتنی بر زامبی را روایت می کند.

اگرچه “ارتش مردگان” به اندازه کافی موفق شد تا ۱۰ بازدید برتر نتفلیکس را رقم بزند ، رقبایی مانند “پروژه قدرت” ، “انولا هولمز” ، “نگهبان قدیمی” ، “راز جنایت” و “شش زیرزمین” همچنان باقی مانده اند. و “استخراج” در مقابل او که به ترتیب ۷۵ ، ۸۳ ، ۸۳ و ۹۹ میلیون بازدید کننده داشت. فیلم “استخراج” با بازی کریس همسورث همچنان رکورد بیشترین بازدید را دارد اما نتفلیکس هنوز به رکورد ۱۰۰ میلیون بیننده نرسیده است.

فیلم “مرد ایرلندی” مارتین اسکورسیزی که در لیست قبلی این شرکت در رتبه دهم قرار داشت ، با فیلم “ارتش مردگان” از بازدیدهای نتفلیکس حذف شد.

کلیدواژه : فیلم ارتش مردگان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید