همه باور کرده بودن که استـقلال قهرمان می شود

بازیکن سابق پرسپولیسی ها درباره قهرمانی استقلالی….

461121 - همه باور کرده بودن که استـقلال قهرمان می شود

زننده گل قهرمانی پرسپولیس در نخستین دوره لیگ برتر عنوان کرد اصلا قرار نبود در روز بازی با فجر سپاسی به میدان برود.

ایلنا: ابراهیم اسدی بازیکن و کاپیتان سابق تیم پرسپولیس تهران در خصوص وضعیت این تیم گفت:

خدا را شکر همه تیم برای کسب پنجمین قهرمانی متوالی همدل هستند و به خوبی از نظر روانی آماده هستند. چند بازیکن تیم در اختیار تیم ملی قرار دارند و امیدوار هستم در طول رقابت‌های انتخابی با مصدومیتی مواجه نشوند تا کادرفنی مجرب و با دانشی که داریم همه آنها را در اختیار داشته باشد تا بتوانیم به هدفی که در نظر داریم برسیم. پرسپولیس فراتر از لیگ ایران و آسیا بازی می‌کند و مستحق قهرمانی است.

وی در خصوص حواشی به وجود آمده و محروم کردن برخی از بازیکنان پرسپولیس، بیان کرد:

پرسپولیس نیاز به آرامش دارد. این اتمسفر مسمومی که ایجاد شده همیشه همراه تیم بوده. چون پرسپولیس و استقلال شرایط خاصی دارند و به خاطر اسم و نام بزرگی که دارند حواشی همیشه به دنبال آنها است. من فکر میکنم تیم باید بدون توجه به این حواشی کار خود را باید انجام دهد و با قدرت به پیروزی برسد. کادر فنی نیز باید به خوبی مراقب باشد تا تیم وارد حاشیه نشود و تمام تمرکز تیم روی بازی‌های پیش رو باشد.

وی افزود:

سرنوشت قهرمانی دست خودمان است ما باید به راه خود ادامه دهیم. همچنین یک نیم نگاهی نیز باید به نتایج سپاهان داشته باشیم. سپاهان نیز به طور حتم بازی‌های سختی در پیش رو خواهد داشت و این می‌تواند فرصتی برای پرسپولیس باشد.

اسدی در خصوص حضور تیم ملی در مسابقات انتخابی جام جهانی گفت:

اکنون تمام دغدغه ما و علاقه‌مندان به فوتبال باید تیم ملی باشد. فکر میکنم با حضور کریم باقری و وحید هاشمیان اسکوچیچ اهرم لازم در روی نیمکت تیم ملی را در اختیار دارد. ما اکنون از لحاظ مهره یکی از بهترین تیم‌های تاریخ ایران را در اختیار داریم. من تاسف میخوریم که همه دغدغه ما این شده که آیا از این مرحله صعود میکنیم.ما باید برنامه ریزی کنیم و به دنبال آن باشیم که از دور گروهی در جام جهانی صعود کنیم نه اینکه استرس داشته باشیم آیا از این مرحله عبور میکنیم یا نه؟ ما باید به دنبال پیشرفت در فوتبال باشیم نه هربار استرس صعود داشته باشیم.

کاپیتان پرسپولیس در خصوص سالروز قهرمانی این تیم در اولین دوره مسابقات لیگ برتر، اظهار داشت:

خوشحال هستم که توانستم به عنوان کوچکترین عضو پرسپولیس گل قهرمانی این تیم را به ثمر برسانم و این موضوع تنها خواست خدا بود. من در پایان بازی اشک‌های شوق را در چشم‌های علی پروین دیدم و خوشحالم آخرین قهرمانی ایشان با پرسپولیس با گل من رقم خورد.

وی افزود:

هیچ کس فکر نمی‌کرد ما قهرمان شویم همه باور داشتند استقلال قهرمان می‌شود. در روز بازی من به داود فنایی و سهراب انتظاری گفتم در این بازی گل میزنم. داود گفت مگر الکی است تو دیوانه شده‌ای استقلال مساوی کند قهرمان می‌شود. اصلا کاپ اصلی و لوح اصلی قهرمانی لیگ را بخاطر استقلال به انزلی بردند. اصلا قرار نبود من بازی کنم اسماعیل حلالی چون مصدوم بود من به جای محمد برزگر وارد زمین شدم. علی آقا گفت ابراهیم ما قهرمان نمی‌شویم فقط برو تو زمین تا در بازی آخر نبازیم. حتی قبل ضربه به حامد کاویانپور گفتم توپ را برای من بفرست او نیز همین کار را مرد و من گل زدم و خداراشکر استقلال در روزی که با مساوی قهرمان می‌شد باخت و ما قهرمان شدیم.

کلیدواژه : استقلالپرسپولیس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید