عجیب ترین جراحی های زیبایی در جهان + عکس

۱۱۴۵۴
ب

جراحی های زیبایی عجیب

در حالی که از جراحی پلاستیک برای اهداف زیبایی استفاده می شود ، چهره برخی از افراد پس از جراحی پلاستیک به دلایل مختلف به شدت تغییر می کند.

درست است که برخی افراد جراحی های زیادی انجام می دهند ، اما افراد عادی هستند که حاضرند بارها زیر تیغ چاقو بروند تا شبیه یک شخصیت هالیوودی یا یک ابرقهرمان یا حتی یک عروسک شوند. روش های زیبایی در همه جا وجود دارد ، اما به نظر می رسد برخی از افراد به تعداد زیادی به آنها اعتیاد دارند.

اگرچه پزشکان بارها و بارها در مورد پیامدهای منفی انجام این روش ها صحبت کرده اند ، اما به نظر می رسد علاقه به دیده شدن و در کانون توجه بودن آنها را درگیر می کند تا حدی که مایل به انجام هر گونه خطری هستند.

دختری که شبیه عروسک باربی شد

بارها در مورد افرادی که دوست دارند شبیه عروسک های باربی شوند ، شنیده ایم اما این بار دختری ۱۹ ساله از ظاهر شخصیت های کارتونی ژاپنی با چشمان بزرگ خوشش می آید و حاضر است اقدامات مختلفی انجام دهد تا شبیه او شود! وی گفت از کاری که انجام داده با انتشار عکس هایی از خودش در شبکه های اجتماعی خوشحال است.

دختری که شبیه عروسک باربی شد
چاوز : کسی که شبیه سوپرمن شد

اصلاً بد نیست که بخواهید سوپرمن شوید. سوپرمن یکی از ابرقدرت های جهان است که برای زندگی بهتر بشریت تلاش می کند. چاوز متولد فیلیپین از کودکی عاشق سوپرمن است ، بنابراین ۱۸ سال کار کرد تا او را شبیه ابرقهرمان کند. او ۲۳ عمل جراحی انجام داده و آنقدر شبیه به این شخصیت شده است که حالا می تواند به جای او در فیلم بازی کند!

 چاوز : کسی که شبیه سوپرمن شد

لوئیس: شخصی که در ارباب حلقه ها مانند شخصیت الف شد

من الف هستم! اگر فیلم های ارباب حلقه ها را دیده باشید ، احتمالاً الف ها  را می شناسید ، موجودات افسانه ای با موهای بلند سفید و گوشه ها و صورت های کشیده که زندگی مرموزی در کوهستان دارند.

اما لوئیس که علاقه زیادی به خانواده مجموعه کتاب ها و فیلم های “ارباب حلقه ها” داشت ، ۵۰۰۰ دلار برای استفاده از مواد آرایشی ماهی صرف کرد تا شبیه آنها شود اما در نهایت تصمیم گرفت حدود ۳۰ هزار دلار برای صورت خرج کند. خود را شبیه جن کنید و دیگر از مواد آرایشی استفاده نکنید. او حتی مواد شیمیایی به بدن خود تزریق کرده است تا موهایش سفید شود.

 لوئیس: شخصی که در ارباب حلقه ها مانند شخصیت الف شد

میکی جی: شخصی که شبیه مایکل جکسون شد

شما به احتمال زیاد مایکل جکسون را به خاطر می آورید که وقتی صحبت از درمان های زیبایی می شود ، او سالها پیش ظاهر خود را کاملا تغییر داد ، اما در سال ۱۹۹۲ میکی جی با چندین عمل خود را شبیه مایکل جکسون کرد. جالب است بدانید که در سال ۲۰۰۹ این زن با مایکل جکسون واقعی آشنا شد!

رودریگو آرژانتینی

رودریگو ، آرژانتینی که در لندن زندگی می کند و خانواده بزرگی به ارث برده است ، می تواند با خیال راحت زندگی کند و تحت عمل جراحی قرار بگیرد. وی بیش از نیم میلیون دلار هزینه کرده است تا تمام چهره های خود را پلاستیکی کند. البته او هنوز به ایده آل مورد نظر خود نرسیده است و کارهای دیگری مانند تنظیم رنگ چشم هایش باقی مانده است.

خانم چامو: عروسک چینی!

عروسک چینی! آیا نام عروسک های چینی را شنیده اید؟ همان عروسک های زیبا و دوست داشتنی که بازی با آنها برای کودکان خوب نیست ، اما به عنوان یک شی تزئینی در خانه نیز بسیار مفید به نظر می رسد. خانم چامو آنقدر این عروسک های چینی را دوست داشت که حاضر بود برای هر چشمش حدود ۱۵۰ هزار دلار بپردازد تا شبیه این تزئینات شود! البته همه ما می دانیم که زنان چینی دوست دارند مانند زنان غربی به نظر برسند ، اما تفاوتی برای عروسک بودن برای کسی فرق می کند.

جو و کری دوقلویی بودند که با جراحی به یکدیگر شبیه شدند

این دوقلوها ، حتی اگر یکسان نباشند ، معمولاً یکسان لباس می پوشند و رفتاری مشابه دارند ، جو و کری از این قاعده مستثنی نبودند ، اما وقتی جو تصمیم گرفت بینی خود را عمل کند ، خودش فکر نمی کرد که می خواهد دقیقاً شبیه خواهرش باشد! وقتی بینی آنها جفت شد ، گونه ها ، چشم ها و لب هایشان تغییر کرد. هر دو چندین بار تحت عمل جراحی قرار گرفته اند تا بیشتر شبیه خواهر دوقلوی خود باشند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.