آمار خوب کارلو آنچلوتی در رئال مادرید!

تنها چند روز پس از استعفای زین الدین زیدان ، مربی موفق فرانسوی ، رئال مادرید اعلام کرد که آنها با کارلو آنچلوتی به توافق رسیده اند تا پس از شش سال ، این تیم را برای مدت سه سال تا سال ۲۰۲۴ هدایت کند.

آنچلوتی اکنون به باشگاهی باز می گردد که در سال های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ خانه او بوده است و آماری که او در نخستین دوره حضورش در سانتیاگو برنابئو بر جای گذاشته، به هواداران رئال دلیلی برای امیدواری به آینده می دهند.

در طول اولین حضورش، آنچلوتی رئال مادرید را با ۲۲ برد پیاپی به رکورد پیروزی های متوالی خود رساند و در ۷۴.۷ درصد از بازی هایی که هدایت سپیدپوشان مادرید را بر عهده داشت، برنده شد.

رئال مادرید پس از باخت مقابل اتلتیکو مادرید در تاریخ ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۴ و تا شکست مقابل والنسیا در ۴ ژانویه ۲۰۱۵، به شکلی باورنکردنی در ۲۲ بازی متوالی خود پیروز شد. این پیروزی های فوق العاده با برد ۵-۱ برابر بازل در چمپیونزلیگ از ۱۶ سپتامبر آغاز شد و تا پیروزی در فینال جام جهانی باشگاه ها، جایی که رئالی ها در ۲۰ دسامبر سن لورنزو را شکست دادند، ادامه یافت.

در این دوره رئال مادرید ۱۰ برد در خانه و ۱۲ بردخارج از خانه در چهار رقابت مختلف کسب کرد. شش پیروزی در چمپیونزلیگ ، ۱۲ برد در لالیگا، دو پیروزی در جام جهانی باشگاه ها و دو برد در کوپا دل ری مجموع ۲۲ برد شاگردان کارلتو را تشکیل دادند.

به شکل تحسین برانگیزی رئال مادرید در این بازی ها و تا پیش از شکست برابر والنسیا، ۸۰ گل زد و فقط ۱۰ گل دریافت کرد.

کارلو آنچلوتی در دو فصل حضورش روی نیمکت رئال مادرید فاتح چمپیونزلیگ، سوپرجام اروپا، کوپا دل ری و جام باشگاه های جهان شد. در سال ۲۰۱۴ کارلتو روی نیمکت رئال مادرید به رکورد ۵۱ پیروزی دست یافت و یک رکورد جهانی را به ثبت رساند./ورزش سه

کلیدواژه : رئال مادرید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید