قایدی خوشحال باشد ذخیره‌ آزمون و طارمی است

نظر پیشکسوت تیم ملی فوتبال درباره مهاجم استقلالی ها

خبرورزشی : پیشکسوت تیم ملی فوتبال در خصوص شرایط این تیم گفت: تیم ملی به یک آرامش نسبی رسیده است؛ شرایط خوبی داریم، بچه‌ها غیرتی هستند و من به صعود خوشبینم.

حسن روشن در خصوص شرایط تیم ملی فوتبال در مقدماتی جام جهانی اظهار داشت: پس از جنجال‌هایی که در زمان کی‌روش داشتیم حالا با سرمربی جدید به آرامشی نسبی رسیده‌ایم. شرایط خوبی داریم، بچه‌ها غیرتی هستند و من به صعود خوشبینم. این خوب است که بازی اول ما با هنگ‌کنگ است و بچه‌ها می‌توانند مانند یک بازی تدارکاتی در این دیدار با هم هماهنگ شوند.

وی در خصوص سرمربی تیم ملی گفت: کی‌روش فقط اسم بزرگ داشت و با اسمش به ایران آمد، اما هیچ چیزی برای فوتبال ما به جا نگذاشت. حشمت مهاجرانی زمانی‌ که از دو قاره یک تیم به جام جهانی می‌رفت ایران را مسافر آرژانتین کرد، سال ۹۸ هم شرایط خیلی سخت بود. مربیان کروات همگی در یک سطح هستند و برتری خاصی نسبت به ایرانی‌ها ندارند. امیدوارم اسکوچیچ بتواند میراثی خوب برای تیم ملی بر جای بگذارد. مرحوم رایکوف همیشه می‌گفت «مربی خوب کسی است که تیم خوبی برای مربی بعدی به جای بگذارد.» اکنون وحید هاشمیان و کریم باقری را در تیم ملی داریم که می‌توانند سرمایه‌های آینده فوتبال ما باشند.

وی افزود: تیمی آرام و منظم با مهره‌های خوب داریم. ما بیشتر به شخصیتی مثل مهاجرانی نیاز داریم که مدیر باشد و تیم را مدیریت کند وگرنه همه بازیکنان تیم ملی برترین‌های ایران و باشگاه خودشان هستند. وحید و کریم شخصیت‌های تاثیرگذار و بزرگی هستند که می‌توانند کمک زیادی به تیم ملی کنند.

مهاجم اسبق تیم ملی در خصوص مهدی قایدی و شانس او برای بازی در ترکیب ثابت تیم ملی عنوان کرد: قایدی در حضور سردار و طارمی شانسی برای فیکس بازی کردن نخواهد داشت و می‌تواند تعویضی خوبی باشد. این دو مهاجم کلاس بالایی دارند و از نظر فنی و فیزیکی بسیار قوی هستند. قایدی باید از تجربه سردار و طارمی استفاده کند و خوشحال باشد مهاجم رزرو آنهاست.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید