یک پیرزن توسط گربه هایش خورده شد !

پلیس اسپانیا جسد نیمه خورده پیرزنی از اسپانیا را در آپارتمان وی پیدا کرد. جسد پیرزنی که گفته می شود گربه های خانگی وی پس از مرگ بخشی از آن را خورده اند ، در شمال مادرید اسپانیا پیدا شد. هویت این زن “Clara Inés Tobón” اعلام شده است.

به گفته همسایگان ، این زن ۷۹ ساله کلمبیایی ممکن است بر اثر کرونا درگذشته باشد. یکی از همسایگان پس از استشمام بوی تعفن از داخل آپارتمان این زن و هجوم مگس ها با پلیس تماس گرفت. پلیس دوشنبه شب با کمک یک آتش نشان محلی و از طریق یکی از پنجره ها جسد تجزیه شده کلارا را در داخل یکی از اتاق های خانه اش پیدا کرد. طبق گفته پلیس ، قسمت بالای بدن این زن توسط گربه های خانگی که پس از مرگ او گرسنه مانده بودند ، خورده شد. این دو گربه توسط پلیس به مرکز نجات حیوانات منتقل شدند.
طبق گفته پلیس ، این پیرزن از سال ۱۹۹۶ در این آپارتمان به تنهایی زندگی می کند. همه اقوام این زن در کلمبیا زندگی می کردند.

گفتنی است؛ این نخستین بار نیست که وقوع چنین اتفاق وحشتناکی در اسپانیا خبرساز می‌شود. در سپتامبر سال ۲۰۱۹ نیز یک سگ با خوردن بخشی از جسد صاحب مبتلا به سرطان خود که در آپارتمانش در شهر مادرید درگذشته بود توانسته بود به مدت ۱ ماه زنده بماند. پزشکان در آن زمان اعلام کرده بودند که از مرگ این مرد ۵۶ ساله که هویتش «ماتیاس» اعلام شده بود یک ماه می‌گذرد./باشگاه خبرنگاران

کلیدواژه : حادثهگربه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید