آمار جالب یک پرسپولیسی در تیم ملی + عکس

آمار جالب یک پرسپولیسی در تیم ملی

هافبک دفاعی تیم فوتبال پرسپولیـس در تیم ملی هم بازی خوبی را از خود ارائه کرد و یکی از ترین‌های ترکیب تیم ملی بود.

خبرورزشی نوشت :چهار مسابقه متراکم و فشرده باعث شد تا کادرفنی تیم ملی به دنبال تقسیم انرژی میان ملی‌پوشان باشد و استفاده از همه بازیکنان لیست پرستاره خود را در دستور کار قرار دهد؛ این مسئله باعث شد تا در بازی اول مقابل هنگ‌کنگ، روز گذشته اسکوچیچ به بازیکنان باتجربه‌ای چون احسان حاج‌صفی استراحت بدهد و در میانه زمین زوج عزت‌اللهی-نوراللهی را به میدان بفرستد.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس پس از نمایش‌های فوق‌العاده خوب در ترکیب تیم باشگاهی‌اش، به دنبال تثبیت جایگاه خود در ترکیب تیم ملی و درخشیدن در عرصه ملی بود؛ هر چند جدال با هنگ‌کنگ نه چندان آماده، سنگ محک خوبی نمی‌تواند برای نوراللهی باشد اما او یک رکورد ویژه را هم به نام خود کرد.

نوراللهی در بازی روز گذشته توانست ۹۶ پاس برای همبازیان خود ارسال کند که دقتی ۹۷% درصدی داشت و در واقع ۹۳ پاس او به مقصد رسید که رکورد بیشترین آمار پاس در بازی روز گذشته بود؛ هافبک دفاعی تیم ملی ۴ شوت هم به سوی دروازه هنگ‌کنگ روانه کرد که دو شوت او در چارچوب بود و با واکنش دروازه هنگ‌کنگی‌ها برگشت داده شد. احمد نوراللهی هم‌چنین سه پاس کلیدی را هم براساس آمار یازده در بازی روز گذشته ارسال کرد تا نمایش خود مقابل هنگ‌کنگ را تکمیل کرده باشد.

5646465 - آمار جالب یک پرسپولیسی در تیم ملی + عکس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید