عجیب ترین حیوانات و موجودات جهان + عکس

images
ب

عجیب ترین حیوانات و موجودات جهان

موجودات زیادی وجود دارند که تا به امروز از آنها نمی شناختید. موجوداتی که از دیدن آنها تعجب خواهید کرد.

در ادامه می خواهیم برخی از این موجودات عجیب و غریب را به شما معرفی کنیم.  همراه ما باشید!

تارسیر یا میمون بلبل هندی

تارسیر یا میمون بلبل هندی

این موجودات کوچک در جنوب شرقی آسیا زندگی می کنند و اندازه آنها ۷ تا ۱۵ سانتی متر است. چشمهای زرد و انگشتان بلند آنها شما را متعجب خواهد کرد. Tarsiers را نمی توان به عنوان حیوانات خانگی نگهداری کرد ، زیرا آنها فقط در جنگل زنده می مانند.

شیر سفید

یک اختلال ژنتیکی در این حیوانات ، آنها را از حیوانات دیگر متفاوت کرده است. شیرهای سفید را می توان در جنوب آفریقا یافت.

  آکسولوتل
آکسولوتل

Axolotel یکی از عجیب ترین موجودات دریایی است که آبشش های بیرون زده آن را بی نظیر می کند. این ماهی قادر به بهبود زخم های بدن خودبه سرعت است.

شیطان خاردار

شیطان خاردار گونه منحصر به فردی از مارمولک در استرالیا است که شاخه های آن دشمنان و طعمه ها را فریب می دهد. این مارمولک روزانه هزاران مورچه می خورد.

موجودات عجیبی که ممکن است به واقعی بودن آنها شک کنید

حباب ماهی

این ماهی ظاهرا یکی از عجیب ترین و ترسناک ترین موجودات دریایی است. تراکم حباب های ماهی بسیار کمتر از آب دریا است ، بنابراین می توانند بدون هیچ تلاشی در آب شنا کنند. گوشت این ماهی بسیار خوشمزه است.

نی ماهی اسفنجی

این ماهی ها به شکل لوله هستند که از برخی زوایا بسیار جالب به نظر می رسند. هر یک از این ماهی ها یک و نیم متر قد و حدود ۷ سانتی متر عرض دارند و تا زمانی که زنده هستند از رشد باز نمی مانند.

مارمولک چین خورده

اگر اژدها واقعاً وجود داشته باشد ، بسیار شبیه این مارمولک ها خواهد بود. این مارمولک ها با وجود کوچک بودن ، شکارچیان بسیار خوبی هستند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.