بازگشت علی کریمی به استـقلال؟

بازیکن سابق استقلالی ها از تیمش جدا شد.

علی کریمی که سال گذشته از اســتقلال راهی تیم قطر اف. سی شده بود، پس از نیم‌فصل حضور در این باشگاه و انجام هفت بازی در لیگ ستارگان، در نقل و انتقالات زمستانی راهی الدحیل شد و در سه رقابت داخلی، آسیایی و جام باشگاه‌های جهان برای این تیم به میدان رفت.

ورزش سه نوشت : اما حضور علی کریمی در الدحیل قطر نیز خیلی طولانی نبود و او پس از انجام ۹ بازی در لیگ ستارگان قطر، چهار بازی در جام ستارگان و امیرکاپ، دو دیدار در جام باشگاه‌های جهان و ۶ مسابقه در لیگ قهرمانان آسیا به پایان کارش در این باشگاه رسید و بازیکن آزاد شد.

علی کریمی که در هفت دیدار برای قطر اف. سی و ۲۱ مسابقه برای الدحیل قطر یک گل به ثمر رسانده بود، دو هفته قبل با آسیب دیدگی مواجه شد و به همین دلیل از فهرست تیم ملی ایران هم جا ماند، اما علاوه بر دور ماندن از رقابت‌های مرحله مقدماتی جام جهانی، او حالا از الدحیل جدا شده است.

41654165 - بازگشت علی کریمی به استـقلال؟

استاد الدوحه قطر با انتشار خبری اعلام کرد علی کریمی برای فصل آینده از لیست نفرات باشگاه الدحیل خارج شده و او پس از ادواردو پریرا(دودو) و مهدی بن عطیه مراکشی، سومین خروجی این تیم در نقل و انتقالات است.

این رسانه قطری ضمن اطلاع از نحوه چگونگی پیوستن علی کریمی به از استقلال به ام‌صلال و سپس الدحیل، عنوان کرد که او انتظارات را نتوانست ارائه کند و با جدایی او و دو بازیکن خارجی دیگر، تنها ادمیلسون جونیور و مایکل اولونگا، دو لژیونر این باشگاه به حساب می‌آیند و الدحیل می‌تواند سه بازیکن خارجی(یک آسیایی و یک آفریقایی) به خدمت بگیرد.

 

کلیدواژه : استقلال
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید