خودرو شرکت دایمک که بیت کوین استخراج می کند!

خودرو شرکت دایمک که بیت کوین استخراج می کند!

Daymak ، یک شرکت وسایل نقلیه الکتریکی مستقر در کانادا از خودرو خود که رمز ارز استخراج می کند رونمایی کرده است.

این خودرو برای کاهش مصرف باتری در هنگام رانندگی از شارژ خورشیدی استفاده می کند و ادعا می کند که قیمت پیش فروش ۳۵۰ میلیون دلار داشته است.

طبق یک اعلامیه مطبوعاتی از شرکت دایمک ، محصول جدید این شرکت قادر به استخراج دوج کوبن  و بیت کوین است و دارندگان این خودرو می توانند به صورت دستی پردازنده داخلی استخراج رمزهای عبور این خودرو را تنظیم کنند.

Spiritus12 - خودرو شرکت دایمک که بیت کوین استخراج می کند!

این دستگاه علاوه بر فناوری منحصر به فرد استخراج رمز ارز سه چرخ دارد که ظاهر عجیبی به این دستگاه بخشیده است.

آلدو بیوکی ، مدیر عامل شرکت دایمک گفت: “ما آینده ای را متصور هستیم که در هنگام سفر عوارض بزرگراه و پارکینگ شما با ماشین پرداخت شود.” “شما می توانید قبض های آنلاین ، اقساط بانکی و سایر هزینه های متفرقه را در بستر بلاکچین پرداخت کنید.”

Spiritus10 - خودرو شرکت دایمک که بیت کوین استخراج می کند!

خیلی زود است که ببینیم این رویا تحقق می یابد یا خیر ، اما این ایده بسیار جذاب است و می تواند در آینده تحقق یابد. شرکت دایمک پیش بینی کرده است که این خودرو تا پایان سال ۲۰۲۳ به بازار عرضه می شود.

دایماک معتقد است که برای استخراج بیت کوین باید از معادن سبز استفاده شود .  green mining اصطلاحی است که اولین بار توسط ایلان ماسک استفاده شد و به دلیل مصرف زیاد انرژی بیت کوین به عنوان ارز پذیرفته نشد. انرژی ماشین های دائمی قابل تجدید است و برای محیط زیست مضر نیست.

این شرکت پس از تسلا دومین تولید کننده وسایل نقلیه الکتریکی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید