علاقه استـقلال به جذب مدافع ذوب آهن

استقلالی ها به دنبال جذب عبدالله حسینی

مدافع ذوب آهن شایعاتی که مربوط به علاقه استـقلال به جذبش وجود دارد را تایید کرد، ولی اعلام کرد فعلاً فقط تمرکزش روی بازی‌های باقی مانده ذوب آهن است.

ایلنا: عبدالله حسینی در خصوص شرایط ذوب آهن در تعطیلات لیگ برتر اظهار داشت: تیم ما در چند هفته اخیر با وجود دیدارهای سخت و سنگینی که داشت در یک فرم خوب و رو به جلو حرکت می‌کرد ولی در دو مقطع تعطیلی طولانی مدت لیگ و وقفه ایجاد شده در این روند ما خلل ایجاد کرد که همه تلاش کادرفنی بر این است که با در نظر گرفتن دیدارهای دوستانه و برپایی اردوهای تدارکاتی آمادگی بازیکنان را در سطح مطلوب خودش حفظ کند و در کل به نظرم این تعطیلات به ضرر تیم‌هایی مثل ما است که روند رو به جلو داشتند.

وی در مورد دیدارهای اخیر ذوب آهن هم گفت: ما چهار دیدار سخت و سنگین را پشت سر گذاشتیم که متاسفانه نتایج قابل قبولی هم کسب نکردیم. دو دیدار با استقلال و یک بازی با پرسپولیس داشتیم و یک بازی دشوار هم با گل گهر داشتیم که فکر می‌کنم از لحاظ فنی در تمام آنها خوب بودیم. استقلال را در لیگ شکست دادیم و نیمه اول بازی با پرسپولیس را هم برده بودیم ولی در نهایت اشتباهات فردی و بدشانسی مانع نتیجه گیری تیم ما شد.

مدافع ذوب آهن در مورد شرایط حساس این تیم در جدول هم توضیح داد: متاسفانه نتایج دلخواه را کسب نکردیم ولی همانطور که گفتم ۴ دیدار خیلی سخت را پشت سر گذاشتیم و فکر می‌کنم از این به بعد دیدارهای ما کمی سبک تر از قبل باشد و از همین رو با ادامه این روند می‌توانیم در بازی‌های باقی مانده نتایج قابل قبولی کسب کنیم و از منقطه خطر سقوط جدا شویم.

حسینی در مورد حکم کمیته انضباطی مبنی بر ۳ بر صفر شدن بازی پیکان – سایپا که مورد اعتراض باشگاه ذوب آهن هم قرار گرفت هم گفت: من فکر نمی‌کنم این تصمیمی که گرفته شده عادلانه باشد و به هر حال در زمین بازی هر اتفاقی افتاده تیم‌ ما و دیگر تیم‌های پایین جدول مثل نساجی متضرر می‌شوند. امیدوارم کمیته استیناف تصمیم درستی در این خصوص بگیرد و مانع از زیان دیدن تیم‌ ما و سایر تیم‌های پایین جدول بشود و حق به حقدار برسد.

وی در رابطه با شایعاتی که از علاقه استقلال به جذب او حکایت دارد هم گفت: بله صحبت‌هایی با من انجام شده است ولی واقعاً الان وقت فکر کردن به این مسائل نیست. همه تمرکز من روی ذوب آهن و شرایط حساسی است که تیم دارد و دیدارهای باقی مانده تا پایان فصل است تا بهترین نتایج را بگیریم و ذوب آهن را از این وضعیت نجات دهیم. ضمن اینکه من فصل آینده هم با ذوب آهن قرارداد دارم و به تیم‌هایی که خواهان جذب من هستند گفته‌ام باید به وقتش با باشگاه مذاکره کنند.

مدافع ذوب آهن در پایان در مورد وضعیت تیم ملی هم عنوان کرد: بازی خوبی مقابل هنگ کنگ به نمایش گذاشتیم و امیدوارم امروز مقابل بحرین هم بچه ها یک نمایش خوب از خودشان نشان دهند و بتوانند بهترین نتیجه را کسب کنند و دست پر از زمین خارج شوند تا صعود بدون دردسری از این مرحله داشته باشیم.

کلیدواژه : استقلال
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید