قیمت بیت کوین صعودی شد!

قیمت بیت کوین صعودی شد!

بیت کوین پس از توئیت ایلان ماسک کانال ۳۸۰۰۰ دلاری را بازپس گرفت.

به گزارش CNBC ، ایلان ماسک که پیش از این به دلیل نگرانی های زیست محیطی از توقف پذیرش بیت کوین توسط تسلا خبر داده بود ، باعث کاهش گسترده و گسترده بازار ارزهای دیجیتال شد ، این بار در یک توییت دوباره از بیت کوین حمایت کرده است! وی با اشاره به اینکه تسلا برای اثبات نقدینگی ارز رمزنگاری شده فقط ۱۰ درصد بیت کوین خود را فروخته است ، اعلام کرده است که اگر از انرژی پاک برای استخراج آن استفاده کند ، استفاده از بیت کوین را در معاملات تسلا دوباره قبول می کند.

دولت تایلند برای مقابله با بی نظمی های مالی تجارت میم های غیر قابل تعویض (NFT) را در این کشور ممنوع کرده است. ماه عسل به ارزهای دیجیتالی گفته می شود که برای حمایت از طرفدارانشان به جای اهداف فنی و نه برای اهداف فنی ارائه می شوند. دوج کوین و شیبا در حال حاضر از معروف ترین کوک های مم در بازار هستند.

اختلاف نظر بین کشورها درباره ارزهای دیجیتال باعث شده است که رویکردهای کاملاً متفاوتی نسبت به آنها وجود داشته باشد. در هلند ، یک مقام ارشد مالیاتی خواستار ممنوعیت کامل کلیه فعالیت های مرتبط با ارز دیجیتال شده است. در ایالات متحده ، سناتور دموکرات الیزابت وارن ، بیت کوین را ابزاری برای پولشویی و سایر ارزهای جنایی خوانده است. با این حال ، در هند ، برخی منابع پیشنهاد کرده اند که دولت ممکن است ممنوعیت مبادلات ارز دیجیتال را بررسی کند.

ارزش کل ارزهای دیجیتال در بازار جهانی در حال حاضر ۱۵۶۰ میلیارد دلار تخمین زده شده است که نسبت به روز گذشته ۲.۶۵ درصد رشد دارد. در حال حاضر بیت کوین ۵۱٪ از کل بازار ارزهای دیجیتال و اتریوم ۱۷٪ را تشکیل می دهند.

به روزرسانی قیمت ارز دیجیتال (در زمان نوشتن مقاله) ؛ این گروه شامل تغییرات قیمت پنج ارز دیجیتال اصلی از نظر ارزش بازار است.

۱- بیت کوین

قیمت: ۳۸،۸۶۴ دلار

تغییرات قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۸.۲۲٪ افزایش

۲- دهلیز

قیمت: ۲۵۲۳ دلار

تغییرات قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۴.۸۳٪ افزایش

۳- بایننس کوین

قیمت: ۳۶۵.۵ دلار

تغییرات قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۵.۵۸٪ افزایش

۴- کاردانو

قیمت: ۱.۵۶ دلار

تغییرات قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۵.۱۳٪ افزایش

۵. دوج کوین

قیمت: ۰.۳۲۴۳ دلار

تغییرات قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۳.۲۳٪ افزایش

منبع
ایسنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید