پ

از حالت ایستادن افراد شخصیت دیگران را بشناسید!

حالت ایستاده می تواند نشانه های زیادی از اعتماد به نفس و شخصیت را در افراد ایجاد کند.

“راه رفتن و ایستادن چیزهای عادی است که همه ما هر روز انجام می دهیم ، اما می توانند شخصیت شما را برای خود و دیگران آشکار کنند. به عنوان مثال ، تصور کنید که برای مصاحبه شغلی رفته اید یا قرار ملاقات بسیار مهمی دارید. شکل وضعیت بدن شما می تواند تصاویر زیادی درباره شما برای شخص مقابل وجود دارد و بنابراین شما را موفق یا ناموفق می کند.

برخی از وضعیت هایی که در زیر بحث خواهیم کرد ، می تواند نشان دهنده عزت نفس پایین باشد. خوشبختانه ، این می تواند به طور کامل اصلاح شود و شما لازم نیست که در مورد آن نگران باشید.

دکتر سیما هینگورانی می گوید که حالت ایستاده می تواند نشانه های زیادی در مورد اعتماد به نفس و شخصیت افراد به آنها بدهد که برخی از آنها را در زیر بررسی خواهیم کرد.

1. افرادی که هنگام ایستادن کمی قوز می کنند: افرادی که هرگز صاف نمی ایستند و همیشه کمر خم می شوند ، معمولاً اعتماد به نفس پایین تری دارند و از نظر شخصیتی عموماً با تعارض و غم همراه هستند.

روانشناسان توصیه می کنند که به خود یاد دهید همیشه کمر را صاف نگه دارید. با تمریناتی مانند یوگا یا دویدن نیز می توانید به این هدف برسید. “همیشه از وضعیت بد بدن خود آگاه باشید تا در صورت بروز بتوانید آن را اصلاح کنید.”

۲. افرادی که هنگام راه رفتن و ایستادن مرتباً تکان می خوزند: هینگورانی می گوید اینگونه ایستادن می تواند شخصیت ضعیف و درمانده ای را از شما به دیگران نشان دهد.

به گفته این روانشناس ، تکنیک های مختلف مانند تمرکز بر تنفس می تواند به این مشکل کمک کند. با تکنیک تمرکز روی تنفس می توانید پای خود را محکم روی زمین قرار دهید.

3. عدم هماهنگی بدن و سر: افراد مبتلا به این بیماری از بیش فعالی رنج می برند. این افراد به طور طبیعی سرزنده ، فعال و بسیار کنجکاو هستند ، اما به نظر دیگران غیرقابل اعتماد هستند.

این شکل از ایستادن می تواند باعث مشکلات جسمی و بدن شود. هنگورانی معتقد است دویدن و ورزش می تواند به این افراد کمک کند. آنها همچنین برای بهبود وضعیت جسمی خود باید با یک متخصص تماس بگیرند.

کلیدواژه : شخصیت شناسی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید