پیشنهادهای عجیب و غریب برای مهدی عبدی!

پیشنهاد های عجیب و غریب برای مهاجم پرسپولیسی ها

در حالی هر روز خبرهایی در مورد انتقال مهدی عبدی به تیم های خارج از ایران شنیده می شود که این مهاجم با پرسپـولیس قرارداد دارد

مهدی عبدی با پرسپولیس قرارداد دارد و نمی تواند این تیم را ترک کند.

به گزارش طرفداری، طی چند روز اخیر شاهد اخبار یکسانی در مورد پیشنهادهای وسوسه کننده برخی تیم های خارجی به مهاجم پرسپولیس هستیم. این روند که یک هفته ای است َآغاز شده تاکید دارد مهدی عبدی مهاجم جوان پرسپولیس با پیشنهادهای خوبی مواجه شده است؛ از کشورهای حوزه خلیج فارس گرفته تا این اواخر تیم های چینی و کره ای!

این اخبار در حالی در برخی رسانه ها منتشر می شود که مهدی عبدی با پرسپولیس قرارداد دارد و همین چند ماه قبل همراه سیامک نعمتی در محل باشگاه حاضر شد و قراردادش را به مدت دو سال دیگر تمدید کرد، به گونه ای که او تا پایان سال ۱۴۰۴ با پرسپولیس قرارداد داشته و نمی تواند پرسپولیس را ترک کند.

از این رو معلوم نیست چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است، آن هم در حالی که خود عبدی و مدیربرنامه هایش می دانند او نمی تواند پرسپولیس را ترک کند مگر این که باشگاهی که این بازیکن را می خواهد که گویا تعدادشان کم هم نیست، با رقم پیشنهادی باشگاه پرسپولیس موافقت کنند.

نکته جالب اینجاست این پیشنهادهای رنگارنگ در حالی در برخی رسانه ها مطرح می شود که عبدی مدتهاست در پرسپولیس نیمکت نشین بوده و از زمان حضور مغانلو و رفع محرومیت آل کثیر فرصتی برای خودنمایی نداشته است. او تنها در دو بازی اخیر پرسپولیس مقابل شاهین بندرعامری و ذوب آهن به میدان رفت. حالا باید دید عبدی مقابل پیشنهاهایی که در آستانه رفع مصدومیت مغانلو و بازگشتش به ترکیب پرسپولیس گفته می شود به سوی او روانه شده، چه تصمیمی خواهد گرفت.

منبع
طرفداری
کلیدواژه : پرسپولیس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید