ناگفته های زندگی کیم کارداشیان از ازدواج ناموفقش

ناگفته های زندگی کیم کارداشیان از ازدواج ناموفقش با کریس همفریس

کیم کارداشیان گفت که قبل از ازدواج ناموفق خود با کریس همفریس ( بازیکن بسکتبال ) نزدیک بود که “عروس فراری” شود.

این زن ۴۰ ساله در قسمت جدید “Keeping Up with the Kardashians” فاش کرد که قبل از عروسی در آگوست ۲۰۱۱ ترسیده بود اما احساس می کرد “مجبور” است کار را تمام کند.

این زوج در ماه اکتبر همان سال تقاضای طلاق کردند و فقط ۷۲ روز ازدواج کردند. اما کیم این ادعا را تکذیب کرد و گفت که با مخاطبانش ازدواج کرده است.

کیم فاش کرد که مادرش ، کریس جنر ، در آستانه ازدواج راه فرار را به او نشان داده بود ، اما ستاره در واقع پیشنهاد او را رد کرده بود زیرا نمی خواست “نام عروس فراری برای همیشه با او بماند”.

324734732 - ناگفته های زندگی کیم کارداشیان از ازدواج ناموفقش

کیم گفت: “ما جلوی دوربین نمایش تلویزیونی بودیم و اگر من فرار می کردم ، نام عروس فراری برای ما می ماند و این یک خنده و شوخی بود.”

در قسمت جدید این نمایش که در واقع هفته گذشته پس از ۱۴ سال و ۲۰ فصل به پایان رسید ، خواهران کارداشیان دور هم جمع شدند و گپ زدند. در این قسمت ، کیم توضیح داد که در طول سال ها ، او بارها سعی کرده با همفری تماس گرفته و از او عذرخواهی کند. او گفت: “من سعی کردم.” “ماه ها سعی کردم با او تماس بگیرم.”

کیم اعتراف کرد که راه جدا شدن از او صحیح نیست و گفت: “پایان دادن به رابطه من را مضطرب کرد. من خیلی بد از او جدا شدم. در بدترین حالت ، من کاملا از او جدا شدم و نمی توانم ، من نمی دانستم چگونه این کار را انجام دهم. “من از این تجربه چیزهای زیادی آموختم.”

این کارآفرین میلیاردر همچنین گفت که به خاطر می آورد که به طور تصادفی همفریس ، همسر سابق خود را سالها بعد به طور اتفاقی در هتلی در بورلی هیلز به همراه دخترش نورث دیده بود ، هنگامی که پسرش سنت توسط شوهر سوم خود ، کانیه وست باردار شد.

کیم گفت: “وقتی او را دیدم ، همه دوستانش از پشت میز بلند شدند.” میزهای ما کنار هم بودند. “همه دوستانش برخاستند و سلام کردند ، اما او فقط به من نگاه کرد و حتی با من صحبت نکرد.”

کلیدواژه : کیم کارداشیان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید