وانت جدید تویوتا مدل Tundra TRD Pro 2022 + عکس

اخیراً تصاویر جاسوسی و بی کیفیت وانت جدید تویوتا منتشر شده و ادعا می شود که این تصاویر متعلق به جدیدترین وانت کامیون ژاپنی یعنی وانت ۲۰۲۲ Tundra TRD Pro است و اکنون تویوتا رسماً تصویری با کیفیت منتشر کرده است در پاسخ به این تصاویر. وجود این ون قدرتمند و جذاب را تأیید کرده است.

تویوتا این تصویر را در صفحه رسمی خود در توییتر منتشر کرده است ، اما هنوز هم کارشناسان معتقدند که این یک تصویر ما را با تمام جزئیات این ون جدید آشنا نخواهد کرد.

طبق وب سایت motor1 ، تویوتا یک کمپین تبلیغاتی برای وانت جدید Tundra خود در ماه مه آغاز کرد.

از آن زمان تنها چند نکته کوچک از این خودرو را مشاهده کرده ایم که آخرین آن یک فیلم کوتاه مدت ۷ ثانیه ای است که پوشش کلی موتور را نشان می دهد.

به طور کلی ، تویوتا در معرفی این پیکاپ جدید بسیار محرمانه عمل کرده و در انتشار اخبار مربوط به آن نهایت خویشتن داری کرده است. با این حال اخیراً تصاویر جاسوسی از نمای کامل ون منتشر شده است که کل فضای اینترنت را منفجر کرده است.

علاقه مندان به تویوتا توندرا در سایت Tundras.com مجموعه ای از تصاویر را که توسط یکی از اعضای انجمن عشایر تبت به اشتراک گذاشته شده است ، ادعا شده از یک گروه خصوصی فیس بوک به نام TundraCrew ، مشاهده کردند.

این تصاویر که در تاریخ ۱۷ ژوئن منتشر شد ، ظاهراً یک وانت جدید تویوتا را نشان می دهد که با ۲۰۲۲ تندرا مرتبط است.

546456456 - وانت جدید تویوتا مدل Tundra TRD Pro 2022 + عکس

در ابتدا تصور می شد که این یک فریبکاری دقیق با مجموعه ای از ارائه های هوشمندانه است ، اما بر اساس تصاویر فاش شده قبلا از تندرا و تیزرهای رسمی تویوتا و عکس های جاسوسی که دیده ایم ، هیچ دلیلی برای باور نکردن این تصاویر وجود ندارد.

با این حساب ، این تصاویر ادعا می کنند که نسخه جذابی از Toyota Tundra TRD Pro را نشان می دهند.

جلو پنجره مشبک و سه نشانگر نارنجی با عکسهای رسمی تیزر مطابقت دارند و چراغهای جلوی L شکل با آنچه قبلاً دیده ایم مطابقت دارد.

درب عقب پررنگ TRD Pro با روند فعلی تر و تمیز تویوتا سازگار است. مطمئناً دلیلی وجود ندارد که باور کنیم تویوتا طی ۱۵ سال گذشته اولین وانت کاملاً جدید خود را با برخی از فناوری های جدید معرفی نخواهد کرد.

16156161465 - وانت جدید تویوتا مدل Tundra TRD Pro 2022 + عکس

اگر بخواهیم تبلیغات تویوتا ۷ ثانیه ای را نیز در نظر بگیریم ، شایعه شده است که تیزر موتور فوق دارای عملکرد ۳.۵ لیتری V6 توربوشارژ در زیر کاپوت این وانت است.

همچنین شنیده ایم که یک موتور هیبریدی برای این خودرو ارائه می شود ، اما تویوتا قبلاً تأیید کرده است که موتور پایه پیکاپ جدید Tundra از موتور ۵.۸ لیتری V8 فعلی قدرتمندتر خواهد بود. این موتور ۳۸۱ اسب بخار نیرو (۲۸۴ کیلووات) تولید می کند ، بنابراین نسل بعدی پیکاپ Tundra نباید محدود به قدرت بیشتر باشد.

 

 

کلیدواژه : تویوتا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید