طرح مفهومی آیفون ۱۳ منتشر شد ( ویدیو )

اپل احتمالاً در تابستان امسال از جدیدترین آیفون های خود رونمایی خواهد کرد ، محصولی که تا به امروز گزارشات زیادی در مورد آن دیده ایم. اکنون یک طرح مفهومی از آیفون ۱۳ پرو منتشر شده است که این دستگاه را از زوایای مختلف نشان می دهد.

اخیراً رندرهای جدید و ویدیویی از آیفون ۱۳ پرو منتشر شده است که تمام شایعات و گزارشات را نشان می دهد. این گوشی هوشمند به بریدگی کوچکتری نسبت به مدل قبلی خود مجهز شده و از دوربین های بزرگتری نیز بهره می برد.

اپل هنوز به بالاترین سطح صفحه نیاز دارد زیرا می خواهد آیفون های خود را با سیستم Face ID به بازار عرضه کند ، با این حال از اندازه آن می کاهد. در گذشته گزارش هایی مبنی بر افزایش اندازه ماژول دوربین و همچنین برآمدگی سنسورهای دوربین خانواده آیفون ۱۳ منتشر شده بود ، ویدئوی اخیر همین مورد را برای آیفون ۱۳ پرو نشان می دهد.

به طور کلی ، طبق این ویدئو ، آیفون ۱۳ پرو تفاوت بسیار کمی با آیفون ۱۲ پرو دارد و ما فقط با همان بریدگی کوچکتر و دوربین بزرگتر روبرو هستیم ، هرچند باید منتظر یک رنگ جدید برای این تلفن هوشمند باشیم.
با توجه به این سبک طراحی ، کوپرتینویی ها بیشتر بر روی بهبود عملکرد آیفون های آینده تمرکز خواهند کرد. این گوشی ها به تراشه A15 Bionic مجهز هستند و از دوربین قدرتمندتری بهره می برند. اپل می خواهد تثبیت کننده سنسور شیفت را به دوربین همه مدل های سری ۱۳ آیفون اضافه کند. علاوه بر این ، باید منتظر استفاده از صفحه نمایش LTPO و نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتز در مدل های Pro باشیم.

منبع
دیجیاتو
کلیدواژه : آیفون
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید