اسکارلت جوهانسون در فیلم Tower of Terror ( برج وحشت )

index
ب

اسکارلت جوهانسون ، بازیگر نقش ناتاشا رومانوف در بیوه سیاه ، به زودی خود را برای بازی در فیلم برج وحشت ( Tower of Terror ) آماده می کند.

اسکارلت جوهانسون ، یکی از بازیگران برجسته مارول ، به زودی در محصول جدید دیزنی ، برج وحشت بازی خواهد کرد. جاش کولی ، کارگردان داستان اسباب بازی ۴ و فیلمنامه نویس انیمیشن دیدنی و جذاب Inside Out نیز در این پروژه حضور خواهد داشت. جاناتان لیا و خود جوهانسون تهیه کنندگان اصلی هستند.

اسکارلتو جوهانسون در فیلم Tower of Terror ( برج وحشت )

متأسفانه هنوز جزئیات بیشتری درباره فیلم جدید منتشر نشده است و حتی مشخص نیست که دیزنی چه کسی را برای کارگردانی استخدام کرده است. با این حال ، با توجه به تاریخچه Collider و استودیو در ساخت فیلم ، باید منتظر یک نام بزرگ و شناخته شده باشیم. موضوع و خط داستانی فیلم هنوز در هاله ای از ابهام است. اما با توجه به نام آن ، می توان گفت که موضوع اصلی به نوعی به پارک معروف دیزنی مربوط می شود.

Horror Tower نام مکانی در پارک دیزنی است که از سریال ترسناک و کلاسیک The Twilight Zone الهام گرفته شده است. علاقه مندان می توانند از قسمت های مختلف این مکان تفریحی به ویژه هتل ترسناک ساخته شده در قلب آن دیدن کنند.

اسکارلتو جوهانسون در فیلم Tower of Terror ( برج وحشت )

آخرین فیلمی که در در رابطه با این مکان در  سینماها اکران شد فیلم برج وحشت در سال ۱۹۹۷ با بازی کریستین دانست و استیو گوتنبرگ است. داستان در مورد روزنامه نگاری به نام کراکر (گوتنبرگ) است که مامور تحقیق در مورد ناپدید شدن مرموز بازدید کنندگان پارک در هالووین است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.