بازیکنان پرسپولیس حیا دارند!

پرسپولیس ها اهل غرولند نیستند

حمید مطهری در نشست خبری قبل از بازی پرسپولیس و گل گهر سیرجان در هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال گفت: نتیجه بازی رفت که مقابل این تیم داشتیم ما را فریب نمی‌دهد. آن مسابقه تمام شد و می‌دانیم بازی سختی داریم.

وی ادامه داد: گل‌گهر تیم خیلی خوبی است که سرمربی باتجربه‌ای هم دارد. آنها از لحاظ فنی هم بازی‌سازی از عقب زمین دارند و زمانی هم که تحت فشار قرار بگیرند بازی با هدف و در کانال‌ها را با سانترهای بلند انجام می‌دهند. در مجموع بازی سختی خواهیم داشت اما برنامه‌ریزی و طراحی خودمان را داریم. امیدوارم بتوانیم فردا با یک فوتبال رو به جلو و هجومی تاکتیک خودمان را به تیم حریف دیکته کرده و موقعیت خلق کنیم تا بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره حساسیت بازی‌های باقیمانده پرسپولیس تاکید کرد: تمام بازی‌های لیگ سخت است. در این ۶ دیدار، تیم‌هایی موفق هستند که تلاش و اراده داشته باشند و در این سال‌ها دیدیم پرسپولیس به معنی واقعی تلاش و اراده را عملیاتی کرده است. بازیکنان تیم خیلی زحمتکش و پرتلاش کار می‌کنند تا بتوانیم موفق باشیم.

او درباره تاکتیک این تیم تاکید کرد: تلاش می‌کنیم فوتبال رو به جلو، با استفاده از تمام فضای زمین را با فوتبالی شناور به نمایش بگذاریم و بتوانیم نتیجه خوب بگیریم.

وی درباره تقابل با امیر قلعه نویی که سرمربیگری گل گهر سیرجان را بر عهده دارد تصریح کرد: خیلی دوست ندارم درباره این موضوع حرف بزنم. هرچند برای پرسپولیس انجام وظیفه می‌کنیم اما خیلی در این مسائل نیستیم. همیشه نشان داده‌ایم مقابل همه تیم‌ها آمار خوبی داریم. قلعه نویی مربی قابل احترامی است اما کار خودمان را می‌کنیم و به موارد و حاشیه‌ها توجهی نداریم. یحیی گل‌محمدی هرجایی به عنوان سرمربی بوده نشان داده آمارهای خیلی خوبی دارد.

مطهری درباره احتمال ماندن پرسپولیس تا پایان بازی ها در صدر جدول گفت: ماندن در صدر فوق العاده سخت است. باید مثل راننده ای که همیشه حواسش رو به جلو است دقت کرد. یک راننده هم گاهی به آیینه های پشت و کناری نگاه می کند اما ما در ۶ بازی آینده باید رو به جلو نگاه کنیم.

مطهری افزود: بازیکنان نهایت تلاش خود را خواهند داشتد تا در صدر بمانیم و قهرمان شویم. نگاه اصلی ما نگاهی رو به جلو برای هر بازی است.

وی در خصوص آخرین وضعیت تمدید قرارداد بازیکنان این تیم توضیح داد: باشگاه کارها را دنبال می کند. ما هم نظرات خودمان را گفته ایم. باشگاه هم کتبی و شفاهی با بازیکنان صحبت کرده و فقط آنها می توانند در این باره اظهار نظر کنند. البته نباید روی تمرکز ما تاثیر بگذارد و ما هم تمام فکر خود را به بازی های آینده داده ایم.

مطهری درباره وضعیت مصدومان پرسپولیس گفت: سه بازیکن مصدوم داریم.

او ادامه داد: می خواهم درباره سه نکته صحبت کنم. اول اینکه بازیکنان ما در تیم ملی نقش کلیدی داشتند و آسیب دیدند اما ما پرسپولیسی‌ها همیشه اولویت‌ مان تیم ملی و اسم ایران است. نکته دوم اشاره به ضرب‌المثلی است که می گوید کلیدها را همیشه روی یک جاکلیدی آویزان نمی‌کنند؛ پس بازیکنان کلیدی دیگری هم برای جایگزینی این ها داریم. همیشه کار خود را تیمی جلو برده‌ایم. نکته سوم این است که هیچگاه دنبال عذر، بهانه و فرار رو به جلو نباشیم. یک چیز شما را به موفقیت می رساند و آن هم این است که همیشه قوی تر از بهانه‌هایت باشی.

مطهری راجع به مسائل مالی هم حرف زد و گفت: بازیکنان ما فوق‌العاده حُجب و حیا دارند. همیشه سعی کرده اند با کارشان توانمندی خود را نشان دهند. از باشگاه، سمیعی و صدری به عنوان مدیرعامل و رئیس هیات مدیره توقع دارم. می دانیم تلاش می کنند اما دوست داریم بیشتر قدم بردارند. تیمی که فوتبال فوق‌العاده خوبی بازی می‌کند و سال‌ها قهرمان است حقش بیشتر از این ها است. بازیکنان تیم اهل غرولند نیستند. امیدواریم این تعهد دو طرفه باشد تا جلو برویم. می‌دانم مدیران باشگاه نهایت سعی و تلاش خود را می‌کنند اما حق تیم بیشتر از اینهاست.

منبع
مهر
کلیدواژه : پرسپولیس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید