وام ناباروری ۱۴۰۰ با چه شرایطی پرداخت می شود؟

سید عبدالله ارجاعی در جمع خبرنگاران و در حاشیه آیین درمان ۱۰ هزار زوج نابارور با اشاره به فعالیت بنیاد ۱۵ خرداد در حوزه افزایش جمعیت گفت: امروز آغاز دور جدید فعالیت‌های بنیاد ۱۵ خرداد است که به موازات آن از سامانه جامع ۱۵ خرداد رونمایی می‌شود.

مدیرعامل بنیاد ۱۵ خرداد با اشاره به اختصاص گرفتن وام برای زوج‌های نابرور توسط این بنیاد افزود: به هر کدام از زوج‌های نابارور جهت درمان یک میلیون تومان وام بلاعوض و ۱۰ میلیون تومان وام قرض الحسنه با سود ۴ درصد داده می‌شود البته برای دریافت وام باید شرایط باروری زوج به تایید پزشک متخصصان باشد و در دهک‌های ۱تا ۵ قرار داشته باشد.

ارجاعی در پایان یادآور شد: باشگاه به علاوه ۳، به فرزندان سوم به بعد تسهیلات داده می‌شود که نوع تسهیلات بعداً اعلام می‌شود. تاکنون ستاد اجرایی و بنیاد برکت در حوزه درمان زوج‌های نابارور فعال بودند که به دستور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام بنیاد ۱۵ خرداد هم در این زمینه فعال شد.

5464564564 - وام ناباروری 1400 با چه شرایطی پرداخت می شود؟

۸۰۰ زوج نابارور صاحب فرزند شدند

مصطفی سیدهاشمی نیز پیش از ظهر امروز در آیین آغاز درمان ۱۰ هزار زوج نابارور و افتتاح سامانه جامع خدمات بنیاد ۱۵ خرداد با تاکید بر اینکه افزایش جمعیت یکی از معیارهای برتری کشور است، گفت: به واسطه خدمات ستاد اجرایی فرمان امام تاکنون ۸۰۰ فرزند در خانواده‌هایی که ۱۰ سال در انتظار فرزند بودند، به دنیا آمدند. امروز این پروژه را از بنیاد برکت می‌گیریم و تحویل بنیاد ۱۵ خرداد می‌دهیم. مدتی می‌گفتند کشوری که از منابع طبیعی بالایی برخوردار است، برتری دارد اما این ویژگی به مرور زمان تغییر کرد و در حال حاضر در تعاریف برای برتری کشورها می گویند کشوری که جمعیت متناسب و نوآور داشته باشد، برتر است.

 

 

منبع
تجارت نیوز
کلیدواژه : ناباروریوام
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید