ماجرای حمله مریم طوسی به فرزانه فصیحی چه بود + عکس

حمله مریم طوسی به فرزانه فصیحی

در روزهای اخیر کسب سهمیه المپیک فرزانه فصیحی جنجال های زیادی ایجاد کرده و برخی به او لقب دختر باد یا سریعترین دختر ایران را اطلاق کردند که به رکوردداران سرعت هر کشور گفته می شود.

مریم طوسی رکورددار دوهای ۱۰۰ متر، ۲۰۰ متر و ۴۰۰ متر ایران در صفحه اینستاگرام خود پیامی را منتشر کرد و نوشت: در تمام سال های زندگی ام هیچوقت سعی نکردم نسخه دوم یه آدم دیگه باشم چون بهترین نسخه دوم هم که باشید باز نسخه دومین و ساش تا همیشه بالاسرتون می مونه. همیشه راه آدم هایی که برام اسطوره بودن رو سرمشق زندگیم کردم اما ا زهمون اول برای مریم طوسی بودن تلاش کردم و نتجیه سال ها تلاشم شد دختر باد… رکورددار دوهای سرعت ایران. سعین کنید خودتون باشید مگه خودتون چشه؟؟

مریم طوسی در گفت گو با خبرآنلاین درپاسخ به این سوال که آیا پست اینستاگرامی ساعات اخیرش خطاب به فرزانه فصیحی بوده یا خیر گفت: من کلی حرف زدم. این پیام برای تمام مخاطبان من بود و همه چیز بستگی به برداشت اشخاص دارد و هرکسی می تواند هر برداشتی می خواهد بکند. همه در صفحات خود پیام و جملاتی را منتشر می کنند من هم این کار را کردم.

126126231 - ماجرای حمله مریم طوسی به فرزانه فصیحی چه بود + عکس

صحبت های جنجالی مریم طوسی در اینستاگرامش

مریم طوسی چند روز پس از کسب سهمیه فرزانه فصیحی متنی سراسر از کنایه را در اینستاگرامش منتشر کرد.این اتفاق در حالی افتاده است که در روزهای اخیر به فصیحی لقب دختربادها و دختر سرعت ایران را داده اند.لقبی که طوسی معتقد است سال ها برای رسیدن به آن تلاش کرده است!

32152162 - ماجرای حمله مریم طوسی به فرزانه فصیحی چه بود + عکس

 

منبع
خبرآنلاین
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید