تکذیب جذب نیروی چند هزار نفری در شهرداری

index
ب

تکذیب جذب نیروی چند هزار نفری در شهرداری

معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا شهرداری تهران گفت: متاسفانه طی روزهای گذشته خبری مبنی بر جذب چند هزار نفری نیروی انسانی در شهرداری تهران از سوی یکی از منتخبین شورای شهر دوره ششم در فضای رسانه ها منتشر شده که به هیچ عنوان صحت ندارد.

حامد مظاهریان، معاون شهردار تهران در واکنش به شایعه جذب چندین هزار نفری در روزهای پایانی کار شورای شهر دوره پنجم آن را تکذیب کرد و افزود: گاهی اخباری منتشر میشود که نه صحیح است و نه عقلانی و اخلاقی.

او ادامه داد: متاسفانه طی چند روز گذشته خبری مبنی بر جذب چند هزار نفری نیروی انسانی در شهرداری تهران از سوی یکی از منتخبین شورای شهر دوره ششم در فضای رسانه ها منتشر شده که به هیچ عنوان صحت ندارد و به روشنی مشخص است که انتقال اطلاعات و اخبار اشتباه به این عضو محترم شورای ششم بستر ساز چنین اظهار نظر اشتباهی شده است.

معاون شهردار تهران در ادامه در خصوص روند جذب نیروی انسانی در شهرداری تهران آن را مستلزم اخذ مجوزهای لازم دانست و گفت: فرآیند بکارگیری نیروی انسانی جدید در واحدهای تابعه شهرداری تهران مستلزم اخذ مجوز از بالاترین مقام مسئول در شهرداری تهران و سیر مراحل مربوطه است.

مظاهریان گفت: قطع به یقین در این دوره مدیریت شهری، هرگز اقدامات اینچنینی مورد تایید و تاکید شهردار تهران نبوده و اعلام جذب چندین هزار نفر در این مقطع زمانی هم ناصحیح بوده و قابل استناد نیست. علاوه بر این تمام اعضای شورای شهر و مدیران شهری از این روند اطلاع دارند.

به گفته او؛ در این دوره مدیریت شهری بود که انضباط در وجوه مختلف بها پیدا کرد و در مقوله نیروی انسانی تعداد آن از ۶۸هزار نفر به کمتر از ۵۸ هزار نفرتقلیل یافت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.