پ

معرفی هدفون بی سیم ال جی DFP8W + عکس

معرفی هدفون بی سیم ال جی DFP8W

این محصول جدید که از درایورهای دینامیکی 8 نانومتری ساخت شرکت مریدین استفاده می کند ، به عنوان LG Tone Free DFP8W کامل شناخته می شود.

هدفون جدید ال جی از سه میکروفون (دو میکروفون برای تماس و یک میکروفون برای قابلیت ANC) استفاده می کند.

بادهای LG از بلوتوث نسخه 5.2 برای برقراری ارتباط با دستگاه های دیگر استفاده می کنند. علاوه بر این ، این ابزار از فناوری Google Quick Connect و Microsoft Windows Swift Connect پشتیبانی می کند.

به گفته این شرکت ، این دستگاه همچنین از چندین کدک محبوب apt-X ، AAC و SBC پشتیبانی می کند و مانند سایر بادهای ارائه شده در بازار جهانی ، این هدفون دارای گواهینامه IPX4 است.

طبق گفته ال جی ، اگر فناوری ANC فعال باشد ، باتری گجت های جدید می تواند 6 ساعت دوام بیاورد. البته اگر از قاب نگهدارنده استفاده کنید ، این زمان به 14 ساعت افزایش می یابد.

اما اگر حالت ANC خاموش باشد ، ظرفیت شارژ هدفون جدید به 10 ساعت می رسد و در صورت استفاده از قاب نگهدارنده ، این زمان به 24 ساعت افزایش می یابد.

یکی از ویژگی های جالب استفاده شده در هدفون های ال جی استفاده از اشعه ماورا بنفش در نگهدارنده این گجت است. جالب است بدانید که از این فناوری برای ضدعفونی کامل دستگاه های مختلف استفاده می شود.

بنابراین ، اگر شیشه های جلو در داخل قاب شارژر قرار بگیرند ، هر بار قسمت سری سیلیکونی آنها ضد عفونی می شود تا در زمان دیگری بتوان از هدفون استفاده کرد بدون اینکه نگران آسیب عفونی باشید.

سرانجام ، باید اعلام کنیم که بادزهای جدید ال جی در سه رنگ مشکی ، سفید و طلایی با قیمت 180 یورو در دسترس خواهند بود.

 

کلیدواژه : ال جیهدفون
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید