پ

دردسر بزرگ پرسـپولیس برای تمدید قرارداد‌ها

دردسر بزرگ پرسپولیسی ها برای تمدید قرارداد‌ها

باشگاه پرسپولیس در ماه‌های گذشته و در چندین مرحله به صورت مکتوب و شفاهی از چند بازیکن این تیم که در پایان فصل قراردادشان به پایان می‌رسد درخواست کرده برای تمدید قرارداد و مذاکره به باشگاه بروند. موضوعی که مدیران باشگاه نیز در صحبت‌های خود بارها به آن اشاره کرده‌اند اما با این وجود تاکنون هیچ کدام از بازیکنان پرسپولیس برای تمدید قرارداد به باشگاه نرفته‌اند. اتفاقی که با نزدیک شدن به پایان فصل و پیشنهادات تیم‌های دیگر به بازیکنان پرسپولیس باعث نگرانی هواداران این تیم شده است.

مهم‌ترین دلیل عدم حضور بازیکنان پای میز مذاکره، مشکلات مالی و بحث عدم پرداخت مطالبات فصل جاری آنها است. موضوعی که باعث مصاحبه تند بازیکنان و کادرفنی این تیم علیه باشگاه پس از دیدار با گل‌گهر نیز شد.

در این شرایط علاوه بر مطالبات عقب افتاده بازیکنان،‌ شنیده می‌شود موضوع دیگری که باعث تأخیر در تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس شده، وضعیت حساس این تیم در لیگ برتر و جام حذفی است. برخی بازیکنان پرسپولیس ابتدا به دنبال مشخص شدن وضعیت این تیم در لیگ برتر و جام حذفی هستند تا در صورت قهرمانی در این مسابقات،‌ آپشن‌های خود را نیز از باشگاه دریافت و سپس اقدام به تمدید قرارداد کنند. موضوعی که به نظر می‌رسد تا یک ماه آینده تکلیف آن مشخص خواهد شد و سپس بازیکنان برای فصل آینده تصمیم‌گیری خواهند کرد.

کمال کامیابی‌نیا، امید عالیشاه، محمد حسین کنعانی‌زادگان، احمد نوراللهی، مهدی شیری و وحید امیری شش بازیکنی هستند که در پایان فصل قراردادشان با پرسپولیس تمام می‌شود و باید دید چه سرنوشتی در انتظار این بازیکنان است. هر چند در این بین شنیده می‌شود انتقال کنعانی‌زادگان به الاهلی قطر نهایی شده و این بازیکن را باید نخستین جدا شده پرسپولیس در پایان فصل دانست.

منبع
تسنیم
کلیدواژه : پرسپولیس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید