پ

حمله یک استقلالی به بازیکن پرسپولیسی ها

اسماعیل شریفات درباره دیدار آلومینیوم مقابل استقلال و تساوی دو تیم گفت: مسلما یک امتیاز برای ما امتیاز خوبی است اما طوری بازی می‌کنیم که تیم‌های بزرگ آسیایی هم می‌دانند که وقتی در اراک بازی می‌کنند کار بسیار سختی برای امتیازگیری خواهند داشت. از این به بعد هر تیمی که با آلومینیوم بازی دارد این را می‌داند که باید تمام تلاشش را انجام بدهد تا یک امتیاز بگیرد. ما این را مقابل استقلال و پرسپولیس نشان دادیم که بازی کردن در اراک بسیار سخت است. با روندی که آلومینیوم دارد مطمئنا این تیم هم یکی از قطب‌های فوتبال ایران می‌شود.

بازیکن باتجربه آلومینیوم با بیان اینکه به نظرم یک امتیازی که استقلال گرفت برایش خیلی ارزشمند بود و باید خیلی خوشحال باشند ادامه داد: قبل از همین صحنه گل استقلال، پنالتی صد در صد هم برای ما اعلام نشد. پس ما در دقیقه ۷۰ باید یک بر صفر جلو می‌افتادیم و اگر این نتیجه رقم می‌خورد شرایط بازی فرق می‌کرد.

شریفات با اعلام اینکه در صحنه مربوط به گل ارسلان مطهری نزدیک صحنه بوده و توپ به پای مهدی قایدی برخورد کرده است گفت: من نزدیک‌ترین بازیکن به این صحنه بودم و قاطع می‌گویم که اگر ببینید من قصد داشتم توپ را بزنم که قایدی جلوتر از من به توپ رسید و پاس را به نادری داد که آفساید بود. درست است ارسلان اصلا آفساید نبود ولی مهدی قایدی قبل از من به توپ ضربه زد تا او چیپ بزند و بعدش هم توپ به ارسلان برسد.

بازیکن سابق استقلال درباره ویدیوی منتشر شده از محمدحسین کنعانی‌زادگان گفت: من بحث کری خواندن را کنار می‌گذارم، کنعانی با این صحبت‌ها کلاس خوزستانی‌ها را پایین آورد! نمی‌دانم او عصبانی است و شاید از اتفاقاتی در استقلال گلایه داشته باشد اما بازیکنی که ملی‌پوش است و در پرسپولیس هم حضور دارد باید الگویی برای سایر بازیکنان باشد. کار او مسلما اشتباه بوده و باید عذرخواهی کند تا این اتفاق را از ذهن هواداران استقلال پاک کند.

کلیدواژه : استقلالپرسپولیس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید