جزئیات مدل های مختلف آیفون ۱۳ فاش شد

هر چه به زمان معرفی سری آیفون ۱۳ اپل نزدیک می شویم ، هر روز شاهد نشت اخبار جدید هستیم. اکنون اطلاعات مربوط به مدل های مختلف آیفون ۱۳ به بیرون درز کرده است.

سری جدید گوشی های آیفون ۲۰۲۱ اپل هفته گذشته با درز اطلاعات جدید مربوط به نام های رسمی مدل های مختلف خبرساز شد. حروف مدل های تولید شده به طور قابل پیش بینی مشخص شده و به شرح زیر است: آیفون ۱۳ ، آیفون ۱۳ دیگر در لیست منتشر شده ، قابل مشاهده است که احتمالاً به مدل مینی اشاره دارد. دو مدل دیگر تولید شده iPhone 13 Pro و iPhone 13 Pro Max نام دارند. در لیست ابعاد صفحه نیز اشاره شده است که آنها دارای یک مدل ۵.۴ اینچی و دو مدل ۶.۱ اینچی هستند. صفحه نمایش ۶.۷ اینچی نیز مربوط به مدل Pro Max است.

gsmarena 001 - جزئیات مدل های مختلف آیفون 13 فاش شد

طبق گزارشی که در وب سایت Economy Daily News منتشر شده ، آیفون بعدی با نام آیفون ۱۳ شناخته می شود و تولید این تلفن های هوشمند بین سه شرکت بزرگ تقسیم شده است. Pegatron وظیفه ساخت همه مدل های کوچک به علاوه ۳۲٪ از کل مدل های iPhone 13 را بر عهده خواهد داشت.

Hon Hai همچنین مدل های iPhone 13 ، iPhone 13 Pro و Pro Max را به ترتیب با ظرفیت ۶۸ ، ۶۰ و ۱۰۰ درصد تولید خواهد کرد. در حالی که ۴۰٪ باقیمانده ظرفیت مدل Pro توسط Luxshare مونتاژ می شود.
این منبع در ادامه ادعا می کند که آیفون در نیمه دوم سال جاری برای عرضه در دسترس خواهد بود

از حد انتظار فراتر رفته و از ۸۲ میلیون واحد به ۸۵ میلیون رسیده است. به گفته EDN ، اپل پیش بینی خود را برای ۲۲۵ میلیون گوشی جدید در سال جاری به ۲۲۸ میلیون افزایش داده است.

پیش بینی می شود رویداد معرفی آیفون ۱۳ نیز در سپتامبر سال جاری برگزار شود. پیش بینی می شود اواخر ماه جاری عرضه رسمی پرچمداران جدید اپل (حداقل مدل های پایه) آغاز شود. انتظار می رود نسل جدید گوشی های این شرکت آمریکایی بسیار شبیه به نسل قبلی باشد. احتمالاً مهمترین تغییرات در کیفیت صفحه نمایش و قدرت دوربینهاست.

همچنین انتظار می رود مدل های امسال اپل ساختار دوربین را تغییر دهند ، اندازه بریدگی جلوی (قسمت سیاه بالای صفحه را که احتمالاً کوچکتر باشد) تغییر دهند و البته ظرفیت باتری را نیز افزایش دهند. قاب های محافظی که به تازگی درز پیدا کرده اند احتمالاً در رنگ های مختلف برای سری جدید آیفون طراحی شده اند تا تفاوتی با نسل قبلی داشته باشند.

کلیدواژه : آیفون
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید