پ

بیوگرافی قدسیه صالحی مجری سلام تهران + عکس

قدسیه صالحی کیست , قدسیه صالحی و همسرش , تاریخ تولد متولد 1369 در …. , علت توبیخ شدن قدسیه صالحی مجری سلام تهران به خاطر انتقاد از دولت….


بیوگرافی قدسیه صالحی مجری سلام تهران + عکس

 

قدسیه صالحی مجری سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار قدسیه صالحی می‌توان به فعالیت در برنامه دو طرفه اشاره کرد.

قدسیه صالحی در سال 1395 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در تولید اثر مهمی حضور داشته است. اثر مهم قدسیه صالحی در این سال، فعالیت در برنامه دو طرفه محسوب می‌شود.

قدسیه صالحی کار حرفه‌ای خود را از تلویزیون آغاز کرده و سال 1395 برنامه دو طرفه به عنوان مجری فعالیت داشته است که توانست با مهارتش، جای خود را میان اهالی فضای تلویزیون مطرح کند. قدسیه صالحی توانست با فعالیت در برنامه دو طرفه تجربه حرفه‌ای موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگران بزرگ و باتجربه‌ای نظیر محمد خاکساری، زهرا رضاییان، اشکان تفنگ‌سازان و نبی مدرس توانست سطح کاری او را متحول کند.

وی در حال حاضر مجری برنامه سلام تهران است.

بیوگرافی قدسیه صالحی مجری سلام تهران + عکس

ماجرای توبیخ شدن قدسیه صالحی مجری سلام تهران

تسنیم نوشت :

مدیر شبکه پنج سیما تأکید دارد که مجری “سلام تهران” بدون هماهنگی با سردبیر و خارج از چارچوب حرفه‌ای به بیان مطالبی پرداخته است.

  برنامه “سلام تهران” و پلاتوی خانم مجری در فضای مجازی واکنش‌های متعددی را به همراه داشته است. وقتی قدسیه صالحی در جریانِ قطعی برق این چنین به کنایه می‌گوید: “چه کاری است همین الان دولت را تحویل بدهید! خسته‌اید اداره کنید تحویل بدهید زودتر! مردم شما را درک می‌کنند. فیلم‌هایی از اتفاقات بعدی قطعی برق آمده که دل همه را درد می‌آورد و شما چطوری دل‌تان به درد نمی‌آید و… و انتقاداتی که به دنباله آن آمده است.”

پیگیر شدیم که گویا این مجری با تذکر و توبیخی روبرو شده است. سعید اشناب مدیر شبکه پنج سیما در گفت‌وگویی با خبرنگار خبرگزاری تسنیم  درباره این اتفاق و توبیخ خانم مجری توضیحاتی داده که در ادامه بخوانید:

اشناب تأکید کرد: شبکه پنج سیما به عنوان عضوی کوچک از خانواده دغدغه‌مند رسانه ملی، همدلی با مردم شریف و رشید کشور را افتخار دانسته و انعکاس مشکلاتشان را وظیفه خود می‌داند. در روزهای اخیر که قطع بی‌برنامه برق مشکلات فراوانی را بر مشکلات جاری مردم افزوده و فرصت را برای دشمنان قسم خورده ایران عزیز مهیا کرده تا کلیت نظام را به ناکارآمدی متهم کنند، وظیفه  رسانه‌ای حکم می‌کند زبان گویای مردم و پل ارتباطی آن‌ها با مسئولان باشد. بدون تردید ادای این وظیفه باید حرفه‌ای، هوشمندانه و به دور از عواطف و هیجانات فردی باشد.

او درباره مجری برنامه “سلام تهران” و حواشی که در فضای مجازی به وجود آمده، گفت: خانم قدسیه صالحی که از مجریان جوان و دغدغه‌مند سیما است ، در برنامه “سلام تهران”، نتوانست بر اندوه و احساسات شخصی غلبه کند و بدون هماهنگی با سردبیر برنامه و خارج از چارچوب حرفه‌ای به بیان مطالبی پرداخت که به توبیخ نامبرده منجر شد.

 

بیوگرافی قدسیه صالحی مجری سلام تهران + عکس

 

کلیدواژه : قدسیه صالحیمجری
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x