پ

ماجرای توبیخ شدن قدسیه صالحی مجری شبکه سلام تهران

ماجرای توبیخ شدن قدسیه صالحی مجری شبکه سلام تهران

مدیر شبکه پنج سیما تأکید دارد که مجری “سلام تهران” بدون هماهنگی با سردبیر و خارج از چارچوب حرفه‌ای به بیان مطالبی پرداخته است.

برنامه “سلام تهران” و پلاتوی خانم مجری در فضای مجازی واکنش‌های متعددی را به همراه داشته است. وقتی قدسیه صالحی در جریانِ قطعی برق این چنین به کنایه می‌گوید: “چه کاری است همین الان دولت را تحویل بدهید! خسته‌اید اداره کنید تحویل بدهید زودتر! مردم شما را درک می‌کنند. فیلم‌هایی از اتفاقات بعدی قطعی برق آمده که دل همه را درد می‌آورد و شما چطوری دل‌تان به درد نمی‌آید و… و انتقاداتی که به دنباله آن آمده است.”

پیگیر شدیم که گویا این مجری با تذکر و توبیخی روبرو شده است. سعید اشناب مدیر شبکه پنج سیما در گفت‌وگویی با خبرنگار خبرگزاری تسنیم  درباره این اتفاق و توبیخ خانم مجری توضیحاتی داده که در ادامه بخوانید:

بیوگرافی قدسیه صالحی مجری سلام تهران + عکس

اشناب تأکید کرد: شبکه پنج سیما به عنوان عضوی کوچک از خانواده دغدغه‌مند رسانه ملی، همدلی با مردم شریف و رشید کشور را افتخار دانسته و انعکاس مشکلاتشان را وظیفه خود می‌داند. در روزهای اخیر که قطع بی‌برنامه برق مشکلات فراوانی را بر مشکلات جاری مردم افزوده و فرصت را برای دشمنان قسم خورده ایران عزیز مهیا کرده تا کلیت نظام را به ناکارآمدی متهم کنند، وظیفه  رسانه‌ای حکم می‌کند زبان گویای مردم و پل ارتباطی آن‌ها با مسئولان باشد. بدون تردید ادای این وظیفه باید حرفه‌ای، هوشمندانه و به دور از عواطف و هیجانات فردی باشد.

او درباره مجری برنامه “سلام تهران” و حواشی که در فضای مجازی به وجود آمده، گفت: خانم قدسیه صالحی که از مجریان جوان و دغدغه‌مند سیما است ، در برنامه “سلام تهران”، نتوانست بر اندوه و احساسات شخصی غلبه کند و بدون هماهنگی با سردبیر برنامه و خارج از چارچوب حرفه‌ای به بیان مطالبی پرداخت که به توبیخ نامبرده منجر شد.

منبع
تسنیم
کلیدواژه : قدسیه صالحیمجری
اشتراک در
اطلاع از
guest
3 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
انوش

این مجری باید بشه رییس صدا سیما بخدا

مهدی

احسنت به این مجری ای کاش تمام صدا و سیما رو مثل این خانم در میکردند…حیف نونی که بعضیا تو صدا و سیما میخورن.حتی برق رو روحانی نتونست کنترل کنه خاک عالم بر سرت

ایرج

با سلام ،چنین شهامتی تشویق داره نه توبیخ

3
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x