پ

اقدام عجیب تیم لیگ برتری علیه پرسپولیسی ها!

یحیی گل محمدی از رفتار‌های برخی رقیبان خود بسیارشاکی است و در نشست خبری پیش از بازی با آلومینیوم اراک نیز به آن اشاره کرد.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به پرسشی مبنی بر واریز مبلغی از قرارداد بازیکنان آلومینیوم و رسیدن آن به 75 درصد چنین گفت: اطلاعی از این موضوع ندارم، بازیکنان آلومینیوم حق دارند 100درصد هم دریافت کنند هیچ مشکلی از این لحاظ وجود ندارد. خیلی از تیم‌های لیگ مشکل مالی ندارند و وقتی مقابل ما بازی می‌کنند هم انگیزه مضاعفی دارند و هم پاداش‌هایشان چند برابر می‌شود. یک تیم برای مساوی مقابل ما برای بازیکنانش 50 تا 90 میلیون تومان پاداش در نظر گرفته بود اما با همه این‌ها مبارزه می‌کنیم. تیم دیگر دو هفته دیگر برای ما بازی دارد و از همین الان برایش پاداش تعیین کرده‌اند.

بخش آخر صحبت های یحیی گل محمدی در نوع خود تأمل برانگیز است. جایی که او از حریف دو هفته بعدی خود حرف می زند و مدعی می شود از حالا برای این تیم پاداش گذاشته اند.

پیدا کردن حریف دو هفته بعدی پرسپولیس چندان سخت نیست. سرخپوشان تهرانی سه شنبه 29 تیرماه جاری در تبریز باید به مصاف تیم دیراوج گرفته ماشین سازی بروند.

دیداری که می تواند سرنوشت قهرمانی لیگ را نیز تعیین کند و درهمین راستا باد به گوش یحیی گل محمدی رسانده است؛

” یکی از رقیبان پرسپولیس در لیگ برتر برای شاگردان علیرضا اکبرپور پاداش گذاشته است که در هفته بیست و هشتم از مدافع عنوان قهرمانی امتیاز بگیرد!”

دراینکه چنین اقدامی انجام شده یا آن که قانونی است یا نه، نمی دانیم اما آنچه می دانیم دلخوری شدید یحیی گل محمدی است.

سرمربی پرسپولیس که تیمش با مشکلات مالی شدیدی مواجه شده و حتی بابت قهرمانی سوپرجام نیز پاداشی دریافت نکرده است حالا با اخباری مواجه می شود که می تواند تیمش را به هم بریزد.

تعیین پاداش برای شکست دادن یا گرفتن یک مساوی از تیم پرسپولیس از آن دست اخباری است که یحیی گل محمدی اشاره کوچکی به آن کرد اما توضیح بیشتری نداد.

به نظر شما کدام تیم برای ماشین سازی تبریز که تا حدود زیادی سقوطش به لیگ دسته اول قطعی شده پاداش می گذارد؟

یا اینکه بهتر است بپرسیم مساوی یا شکست دادن پرسپولیس توسط ماشین سازی به سود چه تیم هایی خواهد بود که ارزش پاداش دادن به این تیم را داشته باشد؟!

منبع
خبرورزشی
کلیدواژه : پرسپولیس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید