پ

هلیا دختر قمه کش اصفهانی کیست ( فیلم)

هلیا دختر قمه کش اصفهانی کیست؟

با شناسایی دختران نوجوانی که در پارکی در اصفهان با هم درگیر شده و یکی از آنها اقدام به قمه کشی کرده بود معلوم شد که دور همی آنها یک قرار در فضای مجازی بوده که به خاطر اختلاف و کل کل در فضای مجازی به درگیری کشیده شده است.

به دنبال انتشار کلیپی از درگیری چند دختر نوجوان در پارکی در اصفهان و قمه کشی یکی از آنها که جنجال زیادی در فضای مجازی بوجود آورد تحقیقات پلیس برای شناسایی این دختران آغاز شد و ماموران موفق شدند در مدت کوتاهی محل زندگی این دختران را شناسایی کنند.

فیلم قمه کشی دختر اصفهانی 

ساعاتی پیش دختران نوجوان با همراهی اعضای خانواده شان به پلیس شهر اصفهان منتقل شدند و معلوم شد که آنها از مدتی قبل در فضای مجازی با هم آشنا و دوست شده بودند اما کل کل ها و کری خوانی هایشان در این فضا باعث بوجود آمدن اختلاف میان آنها شده بود و به همین دلیل در یکی از پارک ها با هم قرار گذاشته بودند اما دراین قرار بین تعدادی از آنها درگیری بوجود آمده و یکی از آنها اقدام به قمه کشی کرده بود.

 

تصاویر قمه کشی دختر اصفهانی 

 

همچنین مشخص شد که پس از این درگیری فرد دیگری اقدام به فیلم برداری کرده و سپس این فیلم را در شبکه های اجتماعی منتشر کرده بود.

تحقیق از دختران نوجوان ادامه دارد و پرونده آنها برای تصمیم گیری در اختیار مرجع قضایی قرار خواهد گرفت اما آنچه در این میان اهمیت بیشتری دارد نظارت خانواده ها بر رفتار فرزندان نوجوانشان چه در فضای مجازی و چه در دنیای واقعی است چرا که گاهی اشتباهات بچگانه نوجوانان دور از چشم خانواده هایشان ممکن است ابعاد گسترده ای پیدا کند و حتی باعث بوجود آوردن احساس ناامنی در جامعه شود.

منبع
همشهری
دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • ایرانی 13 جولای 2021 / 9:26 ب.ظ
    2 1

    والدین این بچه گناهکارترند تو خانواده ای که ساده ترین اموزه های مذهبی مسخره میشه و پدر و مادر پای ماهواره از فاحشه های خواننده و رقصنده اونور ابی برای بچه شون الگو میسازن و مادر تمام وقتش رو صرف بزک دورک کردن نوجوانوش توی این ارایشگاه و اون ارایشگاه میکنه و پدر تا جایی غیرت و منزلتش رو در خانواده از دست داده که وقتی دخترش از در خونه میره بیرون جرات نکنه بگه این لباس اراذل و اوباش چیه تنت و کجا میری؟ نباید هم انتظار تربیت کردن آدم داشته باشه. اخرش میشه دختر قمه کش با فحشهای لاتهای پایین شهر . این بچه که از دست رفت اما بقیه حواسشون رو جمع کنن یه کم جای رقص و ارایش به دخترها مون خانم بودن و متین بودن یادشون بدیم یه کم جای مادر هوس باز بی عقل بودن مادر اینده نگر پایبند باشیم . یه کم جای پدر عابر بانک بودن ! پدر باغیرت و مسئول باشیم‌. از ما در روز قیامت درباره تربیت بچه هامون پرشیده خواهد شد. مادری که صبح تا شب تو ارایشگاهی .کمی کتاب بخون . کمی اعتقاد یاد بچه ات بده کمی وقار .پدری که پای ماهواره ولو شدی و زنان برهنه رو با نوجوانت نگاه میکنی ازمعصومیت بچه ت شرم کن از اینده نوجوانت بترس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید