پ

دعوای صداوسیما با پرسپولیسی ها بالا گرفت

پرسپولیسی در استانه دیدار با استقلالی ها….

تصمیم یحیی گل محمدی باعث واکنش برنامه های تلویزیونی و حتی رادیویی علیه او شده است

طرفداری نوشت: چند برنامه رادویی و تلویزیونی علیه یحیی گل محمدی موضع گیری کرده اند.

همه چیز از برنامه سازمان لیگ شروع شد؛ همزمانی بازی استقلال و پرسپولیس مقابل حریفان در لیگ برتر. باشگاه پرسپولیس بیانیه ای را منتشر و سازمان لیگ را بابت ارائه چنین برنامه ای و در ادامه شبکه سه و صدا و سیما را به جانبداری از یک تیم بابت پخش نشدن بازی پرسپولیس محکوم کردند.

در ادامه نیز یحیی گل محمدی سیاست های قبلی اش را در نشست خبری بعد از بازی با آلومینیوم در پیش گرفته و اعلام کرد در حضور دوربین های صدا و سیما صحبت نمی کند. همین موضوع باعث شد طی چند روز اخیر برنامه های مختلف صدا و سیما به شکل گسترده ای علیه گل محمدی موضع گیری کنند.

به هرحال این طبیعی است که برنامه های مختلف صدا و سیما در بخش های مختلف بخواهند جواب اقدام گل محمدی را بدهند اما این اتفاق در آستانه بازی دربی کاملا باعث خشم هواداران پرسپولیس و واکنش آن ها در فضای مجازی شده است. به گونه ای که برخی از اعضای شورای نظارت برنامه های صدا و سیما در گفتگوی تلفنی با برخی مدیران پرسپولیس این موضوع را پیگیری کرده اند که استارت رویارویی چند برنامه با گل محمدی از کجا نشات گرفته است.

به نظر می رسد پرسپولیس در آستانه دربی و همین طور در فاصله سه هفته تا پایان رقابت های لیگ برتر با هجمه شدیدی از سوی صدا و سیما مواجه شده و باید دید در نهایت برنده این دعوا چه کسی خواهد بود.

کلیدواژه : استقلالپرسپولیس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید